Частный дом престарелых в Днепре

  Круглосуточный уход и наблюдение!

📞  +38093-355-03-03

📞  +38067-142-75-71

       

 

Оставить отзыв

Мій брат був депресивним

Тарас Дмитрович

 Що робити, якщо не має можливості доглядати близьких родичів похилого віку? Потрібно оформлювати договір з пансіонатом «Джерело». Я одного разу вирішив туди звернутись, і не жодного разу не пожалів.

Брат мій під кваліфікованим наглядом цілодобово. І хочу відмітити, що його емоційний стан значно покращився! Додому у село повертатись не хоче. Каже, що йому подобається у пансіонаті, багато друзів, танці та лікування. Життя триває – це його слова після тривалого депресивного стану. Це показник праці «Джерела», я так вважаю.

Свекруха у віці та ледве ходить

Іваненко Анна

 Ми з чоловіком вмовили свекруху переїхати з села в пансіонат для людей похилого віку «Золота осінь», бо вважаємо, що їй тут буде краще. Ніна Миколаївна вже жінка у віці та ледве ходить, а життя у селі потребує фізичної праці. До того ж, у неї там пічне опалення і потрібно постійно носити дрова, щоб узимку топити піч, а сили в неї вже не ті. До того ж, у неї підвищений тиск і за нею потрібен нагляд медпрацівника. Чоловік постійно переживає за неї і нервує. До себе забрати ми її не можемо, тому що ми самі з трьома дітьми тулимося в орендованій двокімнатній квартирі в Києві. Цей пансіонат нам порекомендувала фельдшер із села, де жила свекруха і ми дуже задоволені, бо умови тут добрі. У них тут дуже тепло і чисто, а ще їх дуже добре годують. Ми з дітьми намагаємося провідувати свекруху кілька разів на місяць. Вона дуже задоволена і каже, що їй тут дуже подобається і це краще, ніж жити наодинці у селі.

Тепер я спокійна за свою бабусю

Троян Валентина

Працюю часто у відрядженні, бабуся старенька залишається постійно сама. Це питання мене дуже хвилювало. Знайомі порадили пансіонат «Джерело». Я дуже прискіпливо до всього відносилась, але побачивши в яких умовах доглядають у закладі за старенькими, всі сумніви пропали. Дбайливе відношення, повага та професійний догляд – це мабуть найважливіше, що потрібно людям похилого віку.

Тепер, я спокійна за бабцю, коли у відрядженні! Дякую вам за роботу!

Зі спокійною душею раджу даний хоспис

Аліна         

Хочу висказати велике дякую працівникам пансіонату «Джерело». Ми тривалий час шукали заклад, в якому можна було б залишити близького родича з тяжким захворюванням, який мешкав далеко від нас. Після оформлення всіх відповідних документів, працівники «Джерела» самостійно приїхали та забрали дідуся з дому. Тепер він під постійним наглядом лікарів та доглядальниць. Дідусь задоволений, ми іноді його відвідуємо без попередження, та завжди бачимо доглянутого родича в гарних умовах перебування. Зі спокійною душею раджу даний хоспис, оскільки там дійсно допомагають людям справлятися з хворобою. Персонал уважний, кваліфікований, який любить свою роботу. Велике вам дякуємо за те, що з вашою допомогою ви робите життя хворих людей більш комфортним та істотно випливаєте не лише на якість його, а й на тривалість. Чесно кажучи, в домашніх умовах, та навіть з доглядальницею надаити такий догляд за близьким неможливо. Адже в закладі велику увагу приділяють і соціалізації своїх мешканців. Сумісні прогулянки, виконання робіт та задоволення хобі (наприклад бабуся любить в'язати і їй давали змогу займатись цією справою, при цьому даруючи готові вироби своїм подругам у закладі). Довгих років вам життя та процвітання.

Велике дякую персоналу

Валерій Володимирович

 

Пансіонат «Джерело» у Дніпрі це найкращий заклад по догляду за престарілими людьми. Моя бабця провела в його стінах майже рік і залишила в своїй душі найкращі спогади.

Дбайливе ставлення до мешканців з повагою до віку, комфортні палати, цікаво сплановане дозвілля, смачне та різноманітне харчування сподобалось бабці найбільше.

Розповідала мені, як санітари допомагають підтримувати порядок та чистоту усіх мешканців та території пансіонату. Тому ніколи не відчувала неприємного запаху у стінах закладу.

Відчуття домашнього затишку в неї було на протязі всього перебування в пансіонаті.

Отец инвалид

Савичева Анна

 

Отец инвалид. Все время за ним ухаживала мама, но ее не стало полгода назад. Я у них из детей одна. У меня грудной ребенок. Я просто физически не могу дать ему требующий уход. Пока малыш подрастет, поселили папу в пансионат для инвалидов «Джерело». Я знаю, что за ним тут смотрят, кормят, он всегда при общении. И я спокойна.

Обслуживание на высоте

Комаров С.

 

Мой брат проходил здесь реабилитацию после инфаркта. Обслуживание на высоте, персонал вежливый, внимательный. По цене тоже отлично. Рекомендую!

Спасибо, что вы есть

Алинка

 

Как бы это не звучало, но я очень рада, что моя старшая сестра находится в хосписе «Джерело». У нее рак последней стадии. Дома она сходила с ума от своего диагноза, без слез наблюдать за этим просто не возможно.

Она вычитала о этом пансионате в интернете и умоляла отвезти ее туда. Но я ей все отказывала, уговаривала ее, что дома все-таки лучше. Но уже не было сил наблюдать за ее мучениями. Все-таки было принято решение поселить ее в хоспис, где проживают такие, как она.

Езжу к ней каждые выходные. Вижу, что она там реально счастлива! Она общается там с такими же пациентами, у них есть общие интересы.

Спасибо за ваш труд! Спасибо, что вы есть!

Питание отличное, медицинские услуги на высоте

Инкогнито

 

Никогда не думали, что столкнемся с этим. Раньше это считалось постыдным. Но мы вам скажем, что не надо этого стыдиться. Частный дом престарелых очень розниться от обычного, государственного. Питание отличное, медицинские услуги на высоте, гигиена ежедневная, даже досуг у постояльцев есть.

Спасибо Вам огромное

Рамазанов С.

 

Недавно появилась необходимость поселения и моей мамы в дом престарелых. Я работаю за границей, а ухаживать за ней не кому. Это для меня была огромная проблема. Очень этого не хотел.

Благо, что в наше время есть такие частные заведения. По совету знакомых привез свою маму в дом престарелых «Джерело». Очень переживал первые три месяца, пока был заграницей. Но по приезду понял, что маме тут очень нравится. Она может заниматься своим хобби, она вышивает бисером, они хорошо питаются, ходят на прогулки, общаются между собой. Как она говорит сама – я тут, как в санатории. Спасибо Вам огромное!

Услуги по ценнику очень даже приемлемые

Катя Станиславовна

 

Живем недалеко от города Днепр. У нас здесь бабушка проходит реабилитацию после операции. Бабуля поправляется на глазах. Надеюсь, скоро заберем ее домой. Рекомендую. Услуги по ценнику очень даже приемлемые и уход хороший.

Спасибо вам за ваш труд

LILYA

 

После инсульта дедушка стал полностью парализован. Просидела с ним месяц, денег не хватало катастрофически. Вынуждена была выйти на работу. Сиделку нанимать не рискнула. Решила обратиться за помощью в дом престарелых «Джерело». За что теперь не жалею ни капельки. Там деду предоставляет нужный уход, он всегда чистый, сыт, получает все необходимые медикаменты. Спасибо вам за ваш труд!

Еще раз большое спасибо

Жанна

 

Вы настоящие молодцы! Сил вам и терпения! Вы творите чудеса! Благодаря вам моя мама стала заново жить после борьбы с болезнью и прохождения реабилитации у вас. Еще раз большое спасибо!

Рекомендую

Константин

 

У меня с детства сложилось не очень хорошее впечатление о домах престарелых. Моя прабабушка там прожила свои последние 3 года. Помню, приезжали к ней один раз в полгода, палаты ужасные, обстановка это вообще… слов нет. В общем никому не пожелаешь такого.  Но недавно появилась необходимость о заселении и дедушки в такое же учреждение, так как нет возможности сидеть возле него сутками. Но мы пользуемся услугами частного дома престарелых «Джерело». Здесь все на высшем уровне. По сравнению с советским союзом это небо и земля! Рекомендую.

Хочу выразить огромную благодарность

Маша Кошкина

 

Всем доброго времени суток! Хочу выразить огромную благодарность вашему персоналу за надлежащий уход за моим отцом. Вы большие молодцы!

 

 Дом престарелых в Днепре. Наш пансионат отличается невысокими ценами и предлагает полный комплекс услуг по уходу за пенсионерами.

 

Разработка сайта Wediz.com

 

✔️ Реабилитация:

Реабилитация после инфаркта

Реабилитация после инсульта

Реабилитация при рассеянном склерозе

Реабилитация при сахарном диабете

Реабилитация после травм

Реабилитация после перелома шейки бедра

 

 

✔️ Контакты:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

с 9:00 - до 19:00

Украина. Днепр, проспект Богдана Хмельницкого, 139

О нас

Отзывы