Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за інвалідами в будинку для людей похилого віку

  Інваліди – особлива група людей. Вони потребують постійної турботи, догляду, пильної уваги. Адже їх здатність рухатися дещо обмежена. Але що робити, якщо близькі люди не спроможні дати гідний догляд? Щоб кожна зі сторін змогла отримати бажане, рекомендуємо звернутися до будинку для людей похилого віку «Джерело», що у м. Дніпро.

Особливості прийому інвалідів у пансіонат

Приватний пансіонат «Джерело» готовий подбати про інвалідів першої та другої групи. Довіривши свою рідну людину фахівцям центру, ви можете бути впевнені, що їй буде надано належний догляд.
Фахівці центру добре знайомі із правилами поведінки, догляду за інвалідами різних груп.

Інваліди першої групи: особливості прийому, проживання
Як правило, інвалідність першої групи має людина, яка страждає на захворювання, що перешкоджає самостійному обслуговуванню. Такі люди:     самостійно не пересуваються;
    більше проводять часу лежачи;
    проживають щодня у стражданнях, муках;
    вимагають контакту з людьми;
    потребують своєчасного харчування;
    вимагають допомоги у виконанні гігієнічних процедур.
Якщо ви не маєте можливості дати все це, звертайтесь до приватного будинку для людей похилого віку «Джерело».

Інваліди 2 групи:
Ця категорія передбачає втрату можливості пересуватися, але лише частково. Все залежить від встановленого діагнозу, ступеня розвитку захворювання.
Як правило, інваліди 2 групи страждають на хвороби Паркінсона, частково втратили зір. Тому догляд за ними має бути якісним та професійним.
Як працюють професіонали
Фахівці пансіонату «Джерело» гарантують ретельність, високий рівень якості догляду за інвалідами 1 та 2 групи. У центрі для людей похилого віку є все необхідне для комфортного перебування, надання медичних послуг.
Вартість залежить від:
    рівня складності захворювання;
    термін перебування;
    пакет послуг.
Зверніться до менеджера установи для точних розрахунків ціни.

Щоб скористатися послугами будинку інвалідів у Дніпрі, залишайте заявку на сайті або телефонуйте. Контакти наведено на сайті. Вибирайте найкраще.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро