Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Інтернат для людей похилого віку

Рівень благополуччя та безпеки суспільства визначається тим, як в цьому суспільстві дбають про дітей та людей похилого віку. У європейських країнах будинки для людей похилого віку давно стали частиною суспільної культури. Адже професійний догляд, за допомогою якого підвищується якість та тривалість життя, літню людину не забезпечиш удома.

У нашій країні активно розвиваються інтернати для людей похилого віку. Наш приватний пансіонат «Джерело» у Дніпрі є сучасним комплексом, в якому літні гості отримують не лише кваліфікований медичний догляд, а й соціально-психологічну підтримку.
Ми пропонуємо нашим підопічним проживання у затишних номерах, оснащених усіма зручностями з урахуванням вимог їхнього віку та фізичної активності.

У нашій їдальні для кожного гостя розробляється індивідуальна дієта з урахуванням медичного діагнозу. Прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з однолітками та різноманітне дозвілля дарують нашим підопічним нові позитивні емоції та враження.

Перелік послуг, що надаються нами, включає:     гігієнічні процедури;
    контроль за прийомом медичних препаратів; вимір артеріального тиску;
    догляд за лежачими хворими;
    догляд за онкохворими;
    догляд за хворими при хворобі Альцгеймера та деменції;
    догляд за сліпими та інвалідами;
    догляд за хворими із хворобою Паркінсона;
    послуги доглядальниці;
    консультації психолога;
    хоспіс та паліативна допомога;
    реабілітаційні програми після інсульту та інфаркту;
    реабілітаційні програми при розсіяному склерозі;
    лікувальна фізкультура та масаж.

Ми хочемо, щоб наші підопічні відчували себе щасливими та здоровими, щоб їхня довірливість та вразливість була під надійним захистом.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро