Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Реабілітація після інфаркту

Інфаркт, на жаль, підстерігає в наш час не лише людей похилого віку, а й громадян середніх років.

Сидяча робота, стреси, відсутність регулярних фізичних навантажень, і навіть об'єктивні чинники як забруднення довкілля призводять до збільшення кількості випадків хвороб серця. Інфаркт перетворює досить здорових людей практично на інвалідів, і ними можна справді залишитися до кінця життя, якщо не змінити спосіб життя, а найголовніше – не пройти реабілітаційні процедури.

Експерти кажуть, що реабілітація після інфаркту важлива не менше, ніж її лікування, і лише після реабілітації людина зможе повернутись до повноцінного життя.
Вже в стаціонарі починається реабілітація, вона полягає у легких фізичних навантаженнях та психологічній допомозі, проте важливіший за постстаціонарний період. Пацієнт вже вдома та він може не приділяти належної уваги реабілітаційним заходам, але нажаль , без них нормалізація стану здоров'я неможлива.

Реабілітація після інфаркту  доступна в домашніх умовах, але потрібні огляди лікарів, проведення оздоровчих процедур, психологічна підтримка тощо. Реалізувати все це вдома можна,  лише витрати будуть дуже високими. Інший варіант - спеціалізовані реабілітаційні центри, де доступна висококласна реабілітація, і цей спосіб хороший, якщо є можливість постійно привозити хвору людину на процедури.


Найзручніший для родичів та комфортний для літньої людини метод пройти реабілітацію після інфаркту – оселитися на постстаціонарний період у приватному пансіонаті.
Будинок для людей похилого віку «Джерело» в Дніпрі – це саме те,  комфортне та затишне місце, де проходження реабілітації буде максимально зручним завдяки всеохоплюючій турботі персоналу.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com