Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація після інфаркту

Реабілітація після інфаркту у пансіонаті в  Дніпрі

Реабілітація після інфаркту ДніпроІнфаркт, на жаль, підстерігає в наш час не лише людей похилого віку, а й громадян середніх років.

Сидяча робота, стреси, відсутність регулярних фізичних навантажень, і навіть об'єктивні чинники як забруднення довкілля призводять до збільшення кількості випадків хвороб серця. Інфаркт перетворює досить здорових людей практично на інвалідів, і ними можна справді залишитися до кінця життя, якщо не змінити спосіб життя, а найголовніше – не пройти реабілітаційні процедури.

Експерти кажуть, що реабілітація після інфаркту важлива не менше, ніж її лікування, і лише після реабілітації людина зможе повернутись до повноцінного життя.
Вже в стаціонарі починається реабілітація, вона полягає у легких фізичних навантаженнях та психологічній допомозі, проте важливіший за постстаціонарний період. Пацієнт вже вдома та він може не приділяти належної уваги реабілітаційним заходам, але нажаль , без них нормалізація стану здоров'я неможлива.

Реабілітація після інфаркту  доступна в домашніх умовах, але потрібні огляди лікарів, проведення оздоровчих процедур, психологічна підтримка тощо. Реалізувати все це вдома можна,  лише витрати будуть дуже високими. Інший варіант - спеціалізовані реабілітаційні центри, де доступна висококласна реабілітація, і цей спосіб хороший, якщо є можливість постійно привозити хвору людину на процедури.

Администратор

Администратор

Администратор пансината - всегда встречает улыбкой
Наш повар

Наш повар

Повар пансионата - очень вкусно и полезно
Медсестра

Медсестра

Ваши помощницы
Реабилитолог

Реабилитолог

Реабилитолог пансионата - выполняет сложные задачи
Медсестра

Медсестра

Ваши помощницы
Медсестра

Медсестра

Ваши помощницы


Найзручніший для родичів та комфортний для літньої людини метод пройти реабілітацію після інфаркту – оселитися на постстаціонарний період у приватному пансіонаті.
Будинок для людей похилого віку «Джерело» в Дніпрі – це саме те,  комфортне та затишне місце, де проходження реабілітації буде максимально зручним завдяки всеохоплюючій турботі персоналу.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро