Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація хворих на Паркінсон в Дніпрі

Хвороба Паркінсона - одне з невиліковних захворювань, яке з людиною на багато років.
Паркінсон повільно підточує організм, і це продовжується досить довго, близько десятиліття. Поки що вилікувати хворобу не вдається, але можна при цьому знизити дискомфорт на ранніх стадіях, покращити якість життя для людей похилого віку, оскільки середній вік хворих – 55-65 років.
Причини виникнення хвороби точно невідомі, проте медики добре вивчили особливості відновлювального періоду при паркінсонізмі.

Реабілітація хворих на Паркінсон в Дніпрі відрізняється залежно від стадії розвитку хвороби. Методи на ранніх стадіях відрізняються від пізніших, адже перша стадія – зовсім невеликі прояви хвороби, проте четверта – повна втрата соціально-побутових функцій.
Професійна реабілітація хворих на Паркінсон у Дніпрі проводиться у стінах приватного пансіонату для літніх людей «Джерело».

➤ Використовуються такі методи: ✓ фізіотерапія, ✓ відновлення ковтання та мови, ✓ психологічна корекція, ✓ когнітивна та ерготерапія.

Очевидно, що зміцнення м'язів, м'язового корсета, корекція рухів важлива, але не менш важлива психологічна підтримка, підтримання набутих навичок, відновлення нормального мислення. Тобто, при паркінсонізмі не можна повернути все як було на даний момент, але комплексні реабілітаційні заходи допоможуть хворому якнайдалі залишатися активним і справлятися без сторонньої допомоги.

Професійна реабілітація хворих на Паркінсон у Дніпрі в приватному будинку престарілих - «Джерело» включає відомі медицині методи, але, крім цього, існують додаткові переваги. У пансіонаті надають цілодобовий професійний догляд, годують п'ять разів на день, виводять на прогулянки та створюють домашню атмосферу.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро