Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за лежачими хворими

Догляд за лежачими хворими у Дніпрі

Догляд за лежачими хворими – один із головних напрямів діяльності платного будинку для людей похилого віку «Джерело». Послуга має величезну популярність. Адже найчастіше люди у віці прикуті до ліжка, а ті, хто їх доглядають, не мають можливості надати необхідну увагу, подарувати турботу, створити комфортні умови для літньої людини.

Догляд за лежачими хворими у Дніпрі

Що входить у послугу:

Вирішивши оформити послуги з догляду за хворим, ви отримуєте комплексний підхід до справи. Фахівці центру:    👉 ретельно стежать за станом постояльця;
   👉 надають допомогу у виконанні щоденних гігієнічних процедур;
  👉  готують їжу, годують пацієнта за необхідності;
  👉 підтримують чистоту та порядок;
  👉 виконують профілактичні дії щодо запобігання появі тромбозів, контрактур, інфекційно-запальних процесів;
  👉 допомагають виконувати фізичні вправи;
  👉 складають грамотно распорядок дня;
  👉 створюють позитивну, доброзичливу атмосферу.
Фахівці можуть виконувати масаж, стежити за дієтою, проводити заходи, які сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Вартість послуг

Ціни в будинку для людей похилого віку невисокі. При оформленні послуги по догляду за лежачими хворими береться до уваги:
    обраний тарифний план;
    термін перебування;
    групи інвалідності.
Точніші розрахунки проводить менеджер пансіонату при безпосередньому оформленні послуг. Деталі можна дізнатися за телефоном, що розміщено на сайті.

Працюємо для вашого спокою!

Пансіонат для людей похилого віку «Джерело» – сучасний заклад, в якому працюють висококваліфіковані фахівці, медичний персонал, доглядальниці. Всі вони досконало володіють необхідними для якісного догляду навичками.
Фахівці докладають максимум зусиль, щоб постоялець відчував турботу, тепло, був, як удома. Для цього кімнати обладнані всім необхідним, а персонал завжди є толерантним, уважним і дбайливим.
Щоб скористатися послугами платного пансіонату для людей похилого віку, залишайте заявку на сайті або по телефону. Менеджер зв'яжеться із Вами для уточнення деталей.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро