Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація після інсульту

Хвороби, такі як інфаркт чи інсульт, завжди атакують раптово. Ніхто не очікує, що завтра або навіть сьогодні відбудеться крововилив у мозок, здатний відібрати здоров'я у людини. Підготуватися до апоплексії не можна, проте можна мінімізувати наслідки, поки не сталося непоправне.

Складність у тому, що порушення кровопостачання відбувається у мозку, проте у цьому э певний плюс. Якщо людина вижила після інсульту, то найважчі проблеми є шанс усунути,  завдяки здатності мозку формувати нові зв'язки між клітинами та цілими ділянками.
Нейропластичність мозку – шанс для хворого повернути втрачені навички, але лише за умови активної участі пацієнта та низки фахівців.
Реабілітація після інсульту – завдання фізіотерапевтів, логопедів та ерготерапевтів, ось тільки, у рядовій лікарні можливості для проведення відновлювальних процедур немає. Реабілітація після інсульту проводиться у спеціалізованих центрах та в деяких санаторіях та пансіонатах. Який вибрати спосіб - вирішувати родичам, а практика показує, що для людей похилого віку найефективніший і сприятливий спосіб пройти реабілітацію - оселитися в приватному пансіонаті.

Можливість пройти реабілітацію після інсульту в Дніпрі  - надає будинок для людей похилого віку «Джерело».

Особливість приватного пансіонату в тому, що тут не лише проводиться реабілітація, але також забезпечується повний пансіон. Мешканці їдять п'ять разів на день, їм допомагають з прогулянками по котеджу та прилеглому парку, медсестри контролюють прийом ліків. Є дозвілля, розваги у вигляді настільних ігор, телебачення, можна спілкуватися з родичами по скайпу та телефону. Іншими словами -  комплексний догляд за людиною похилого віку, плюс проводиться реабілітація після інсульту.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро