Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за сліпими

Втрата зору позначається людині дуже сильно. Так, хтось здатний впоратися з психологічним аспектом проблеми та знайти нові цілі у житті, але таких людей мало. Більшість потрібує підтримку, догляд, бо сліпі більше не можуть виконувати банальні речі. Втрата зору призводить до звільнень з роботи, догляду друзів, відстороненості колег та сусідів. Звичайно, знаходяться люди та благодійні організації, які допомагають сліпим, але їх ресурси обмежені. У той же час, догляд за сліпими передбачає не лише допомогу при переміщеннях інвалідів зору, а й облаштування приміщень. У кімнаті потрібно прибрати по можливості всі меблі, звільнити проходи, встановити перила, стежити за відсутністю на підлозі слизьких ділянок та ін.
Однією лише підготовки приміщень та територій для проживання та прогулянок мало, адже сліпа людина більше за інших потребує спілкування. Слабозорі громадяни і так замикаються у власних думках, а якщо ще їх залишити без можливості розмовляти з іншими людьми, наслідки будуть негативними. Допомогти можуть родичі, якщо вони мають час для постійного спілкування, а ще один відмінний варіант – розміщення в будинку для людей похилого віку.
Йдеться про приватний дім престарілих «Джерело» в Дніпрі, в якому створено необхідну інфраструктуру для проживання людей, які слабо бачать.
Проживають постояльці у новому котеджі, де немає гострих кутів, скрізь поручні, а довкола будинку велика паркова зона з безліччю лавок та альтанок. Догляд за сліпими в пансіонаті "Джерело" включає п'ятиразове харчування, контроль прийому ліків, допомогу з прогулянками. Корисно і те, що довкола десятки мешканців похилого віку, і з ними цікаво спілкуватися. За станом здоров'я мешканців спостерігають практикуючі лікарі, які регулярно приходять для оглядів, а їх рекомендації та призначення виконують штатні медсестри та нянечки.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро