Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Особливості догляду за літніми в будинку для літніх людей у ​​Дніпрі

Старість наздоганяє будь-яку людину. У літньому віці людина не задовольняє власні потреби, не вирішує певні завдання, важливі життя. І коли настає такий стан, старість відчувається на 100%.
Особливості догляду за людиною похилого віку
Літній, а особливо хворій людині необхідна особлива турбота. Йому потрібен індивідуальний догляд. Зараз людина, вік якої становить 75 років, є старою, практично безпорадною. Він потребує уваги з боку близьких людей. Люди похилого віку з часом дедалі частіше залежать від рідних людей.
Можливо, у вашому оточенні також є людина похилого віку. І в нього будь-якої миті може розвинутися якась хвороба, наприклад, параліч, нервовий зрив і так далі. Будьте до цього завжди готові. Але також не забувайте, що ви через близьку людину теж можете дуже хвилюватися, що призведе до інших проблем.
Догляд за старим - важка робота, а також відповідальність. Не кожна людина готова до цього. У такому разі оптимальний вихід – звернутися за допомогою до будинку для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі.

Детальніше...

Літні люди та їхнє життя в будинку для людей похилого віку «Джерело»

У житті кожної людини приходить старіння, яке супроводжується втратою соціальних функцій, погіршенням фізіологічного та психологічного стану. Пережити всі етапи старіння, і насолоджуватися своїм віком можна в нашому будинку для людей похилого віку «Джерело».

Особливості роботи з людьми похилого віку
Однією з основних завдань нашої роботи є соціальна адаптація людей похилого віку  в пансіонаті ля престаріліх у Дніпрі «Джерело». Зважаючи на вікові зміни своїх постояльців, ми займаємося:

Детальніше...

Реабілітаційний центр для людей похилого віку

Будинок для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі, крім догляду за літніми людьми, надає послуги з проходження  комплексної реабілітації після перенесених захворювань, операцій та травм.
Основні напрямки діяльності центру -
Головним завданням реабілітаційного центру на базі пансіонату для людей похилого віку «Джерело»  є надання кваліфікованої медичної та психологічної допомоги. Програма реабілітації передбачає комплекс заходів, спрямованих на покращення самопочуття та продовження життя геріатричних пацієнтів.

Детальніше...

Як оформити людину в будинок для людей похилого віку

Люди похилого віку вимагають особливої ​​уваги та догляду. На жаль, у метушні повсякденних турбот та ритмі життя, родичам не завжди вдається забезпечити їм відповідну опіку. У таких випадках раціональним і правильним рішенням є оформлення людини в приватний будинок для людей похилого віку «Джерело».

Державні будинки для людей похилого віку: негативні моменти оформлення.
При виборі будинку для людей похилого віку, насамперед, родичі звертають увагу на форму власності. Привабливе, на перший погляд, безкоштовне проживання в державному геріатричному пансіонаті, має безліч прихованих недоліків, які згодом завдають великого клопоту:

Детальніше...

Перевезення хворих по Дніпру та області у спеціалізованих авто

Якщо хворий постійно лежить, неспроможний сам пересуватися, тоді ми можемо вам запропонувати - перевезення у спеціалізованому транспорті.
➤➤➤ Наш будинок для людей похилого віку «Джерело» пропонує транспортування лежачих пацієнтів по Дніпру та області у будь-яку пору року, доби.

Спеціалізований транспорт нашого пансіонату оснащений необхідним обладнанням та приладами. Завдяки їм наші фахівці у разі непередбаченої ситуації можуть надати пацієнтові екстрену медичну допомогу та  перевезти лежачого хворого у найкомфортніших умовах.
Крім цього,  в авто є ноші, інвалідне крісло, які дозволяють фіксувати пацієнта, якщо планується поїздка на велику відстань.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку після інсульту

Удар, апоплексія чи по-сучасному інсульт – найнебезпечніше захворювання. Мільйони людей у ​​світі щорічно страждають від інсультів, і якщо смертність досить низька за своєчасної допомоги, то кількість інвалідів – 70-80 %, причому третина з них потребуватиме згодом постійного догляду. На жаль,  людині, яка перенесла інсульт, мало допомогти спочатку, потрібна також активна реабілітація, тільки вона може допомогти не стати інвалідом на все життя. Мозок дуже пластичний, може перенаправляти сигнали, минаючи пошкоджені ділянки, ось тільки йому треба допомогти, використовуючи втрачені функції.

Детальніше...

Пансіонат для людей похилого віку: ціна послуг

У приватному пансіонаті для людей похилого віку в Дніпрі,  доступна безліч послуг, про які не факт, що знає більшість потенційних мешканців.  На жаль, спадщина минулого століття залишила не найприємнішу думку про будинки для людей похилого віку. Що говорити про доступні послуги, якщо в старих державних будинках для людей похилого віку добре, якщо була їжа прийнятного рівня, а в палатах узимку трималася плюсова температура. Зараз не сказати, що ситуація набагато краща у держустановах, зате з'явилася альтернатива – приватні пансіонати для людей похилого віку. Так, вони платні, але скільки послуг надають і наскільки зручне таке розміщення!

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку у Дніпрі: ціна та послуги

Ціна проживання в будинку для літніх людей «Джерело» Дніпро - одна з найнижчих в Україні, не кажучи вже про європейські розцінки.

Це досить важливе уточнення, оскільки хоч літні люди в Євросоюзі забезпеченіші за українців, ціни в будинках для людей похилого віку у них набагато вищі. Простий приклад: у ціну проживання в будинку для людей похилого віку «Джерело» вже входить п'ятиразове харчування, цілодобовий догляд, організоване дозвілля, допомога персоналу з прогулянками великою парковою територією. За кордоном майже все з цього списку оплачується додатково, а медичні послуги взагалі можуть не надаватися, і треба буде оплачувати роботу медсестер чи доглядальниць окремо.

Детальніше...

Як забезпечити повноцінний догляд за літнім родичем, якщо вільного часу зовсім немає

Щаслива та сім'я, в якій є бабусі, дідусі, а також прабабусі та прадіди.  Іноді трапляється так, що літні родичі не можуть обходитися без сторонньої допомоги. В силу різних життєвих обставин, наприклад, таких як,  наявність у сім'ї маленьких дітей, які вимагають постійного догляду чи роботи, що потребує значних тимчасових витрат, іноді не вистачає часу на улюблену бабусю чи дідуся.
Через вік або наявність різноманітних захворювань літні родичі не можуть самостійно обслуговувати себе, у зв'язку з чим вимагають від вас особливої ​​уваги або значного догляду і іноді можуть стати для вас об'єктом сильних переживань і хвилювань.

Які переваги нашого будинку для людей похилого віку:

Детальніше...

Як вибрати хороший приватний будинок для людей похилого віку або пансіонат в Дніпрі

Старість неминуча для кожної людини, яка живе на нашій планеті. Тому одного разу настає час, коли необхідно подбати про забезпечення повноцінного життя в старості для своїх батьків або літніх родичів.

Сучасний будинок для людей похилого віку – це безпечна, комфортна і недорога установа в якій забезпечують літній людині:     повноцінний догляд;
    дієтичне харчування;
    кваліфіковану медичну допомогу;
    комфортне проживання;
    кваліфіковану психологічну допомогу;
    необхідну реабілітацію;
    організацію дозвілля, проведення часу у колі нових друзів та однодумців;
    необхідний контроль за застосуванням ліків та виконанням необхідних медичних процедур;

Детальніше...

Інтернат для людей похилого віку

Рівень благополуччя та безпеки суспільства визначається тим, як в цьому суспільстві дбають про дітей та людей похилого віку. У європейських країнах будинки для людей похилого віку давно стали частиною суспільної культури. Адже професійний догляд, за допомогою якого підвищується якість та тривалість життя, літню людину не забезпечиш удома.

У нашій країні активно розвиваються інтернати для людей похилого віку. Наш приватний пансіонат «Джерело» у Дніпрі є сучасним комплексом, в якому літні гості отримують не лише кваліфікований медичний догляд, а й соціально-психологічну підтримку.
Ми пропонуємо нашим підопічним проживання у затишних номерах, оснащених усіма зручностями з урахуванням вимог їхнього віку та фізичної активності.

У нашій їдальні для кожного гостя розробляється індивідуальна дієта з урахуванням медичного діагнозу. Прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з однолітками та різноманітне дозвілля дарують нашим підопічним нові позитивні емоції та враження.

Детальніше...

Посттравматична реабілітація людей похилого віку

Лікування травм та переломів у людей похилого віку є складним завданням навіть для сучасної медицини. Вік накладає відбиток на стан всього організму:     виявляються хронічні захворювання;
    порушується кровообіг;
    сповільнюється метаболізм;
    зменшується кількість засвоюваних вітамінів та мінералів;
    знижується рухова активність;
    кісткові тканини стають крихкими.

Детальніше...

Догляд у хоспісі

Що може бути складніше і болючіше, ніж знати, що близька та рідна людина вмирає? Що до його останнього подиху залишилися лічені дні? Це знання важким тягарем лягає на плечі хворого, що втратив надію, і його близьких, які страждають від безсилля в обставинах, що склалися.
Як допомогти невиліковному хворому прожити останні дні в гідності та без болю? Часто близькі люди вмираючого і самі потребують психологічної допомоги та підтримки. І тому служить паліативна медицина.

Паліативна або підтримуюча допомога полегшує біль пацієнта, знімає симптоми. Вона забезпечує оптимальний комфорт, функціональність та допомогу, коли спеціальне лікування вже неможливе.
Для догляду за людьми, що вмирають, з давніх часів існують хоспіси. Хоспіс у нашому будинку для людей похилого віку – це не місце скорботи та страждання, це місце - підтримки, турботи, допомоги, полегшення хворобливих станів у найскладніший для людини час. Ми створили комфортні умови, забезпечили допомогу висококласних спеціалістів у останні для невиліковного хворого дні. Це не означає, що хворий потрапляє до хоспісу, щоб померти. І підопічний та його близькі можуть самі вирішити, скільки часу їм потрібно перебувати в хоспісі. Хоспіс бере на себе складне завдання по догляду за невиліковним хворим, покращує якість днів життя.

Кому ми надаємо паліативну допомогу?
У нашому будинку для людей похилого віку паліативну допомогу можуть отримати пацієнти з:     різними стадіями та формами онкозахворювань;
    незворотними наслідками перенесених хронічних захворювань, інсультів та травм, що потребують терапевтичної та симптоматичної підтримки;
    різними формами деменції.

Послуги, що надаються у хоспісі
До послуг хоспісу в нашому будинку для людей похилого віку відносяться:     зняття симптоматичного болю та його полегшення;
    догляд та гігієна;
    фізична терапія;
    психологічна та соціальна підтримка пацієнта та його близьких;
    проведення прогулянок на свіжому повітрі.

Хоспіс у нас – це місце кохання та прийняття для наших пацієнтів.

Послуги з догляду за людьми похилого віку

Кожен із нас чиясь дитина. Ми пов'язані з нашими батьками все життя. Як складно та болісно ми усвідомлюємо, що наші батьки старіють. Їм життєво потрібна наша увага, турбота. А ми хочемо, щоб вони відчували себе щасливими та коханими.
Ритм сучасного життя постійно пришвидшується. Кар'єра, особисте життя, діти і так мало часу для наших батьків. Психологічний дискомфорт та почуття провини стали нашими супутниками. Ми вмовляємо батьків переїхати до нас, щоб не розриватися між будинками, містами чи країнами. Але це не завжди робить їх і нас щасливішим. Просто і ми вже подорослішали, і вони стали старшими.

З віком настають незворотні зміни, тягар прожитих років позначається на здоров'ї. Літнім людям часто потрібен спеціальний догляд, який ми не можемо забезпечити їм удома. Часто сама думка про будинок для людей похилого віку викликає відторгнення, нам бачаться страшні картини страждаючих людей похилого віку, кинутих помирати на самоті і злиднях. Чи так це?

Послуги для літніх людей у ​​нашому будинку для людей похилого віку
Сучасний будинок для людей похилого віку - це затишне і комфортне місце, розташоване в мальовничому куточку, в якому люди похилого віку отримують весь комплекс необхідних для їхнього життя послуг:

    комфортні номери з урахуванням особливостей діагнозу;
    збалансоване та різноманітне харчування від нашого шеф – кухаря;
    контроль за прийомом антибіотиків;
    гігієнічні процедури;
    фізична активність та прогулянки на свіжому повітрі;
    спілкування з однолітками;
    психологічна допомога та підтримка.У нас працюють уважні та дбайливі професіонали, тому в нашому будинку для людей похилого віку ви можете обрати будь-які комплекси медичних та реабілітаційних послуг:     догляд за лежачими хворими;
   догляд за людьми похилого віку з обмеженими можливостями (інвалідами);
   догляд при деменції та хворобі Альцгеймера;
   догляд за онкохворими;
    послуги доглядальниці;
   послуги з реабілітації після інсульту, інфаркту;
    паліативна допомога;
    геріатричний пансіонат.

Ми подбаємо про ваших рідних, а ви подаруєте їм свою увагу та спілкування, не витрачаючи час на організацію високоякісного догляду в домашніх умовах.

Приватний дім престарілих у Дніпрі

У похилому віці складно залишатися активним та життєрадісним не лише тому, що знижуються фізичні функції та долають хвороби, але також через психологічний дискомфорт.

На жаль, дуже багато людей похилого віку втрачає інтерес до життя, виходячи на пенсію, або так трапляється, що вони вирішують трохи відпочити, проводячи дні безперервно біля телевізорів. Такий підхід є згубним для самопочуття, адже давно відомо вченим-геронтологам та медикам, що організму протягом усього життя потрібні не тільки фізичні, а й розумові навантаження.

А для людей похилого віку це питання буквально життя і смерті, бо тільки постійні заняття спортом та мозкова активність дозволяють уникнути - деменції, хвороб Паркінсона, Альцгеймера та ін.

Детальніше...

Пансіонат для престаріліх у Дніпрі «Джерело»

У нас, на жаль, кожна установа для людей похилого віку на особливому рахунку, навіть якщо вона приватна. Так, пенсіонерам ближче державні, а отже, нібито «безкоштовні» медичні чи профілактичні заклади, проте їх, по-перше, дуже мало, по-друге, ця безплатність «віртуальна». У кожній сім'ї можуть розповісти історію про те, скільки тисяч пішло на покупку ліків та «подарунків» при лікуванні в стаціонарі, або не дай Боже, коли треба було зробити термінову операцію. Щодо державних будинків для людей похилого віку, їх майже немає в країні, а в тих, що є, умови, м'яко кажучи, далекі від ідеалу. Саме тому відкриття чергового приватного пансіонату у Дніпрі «Джерело» так вітається багатьма городянами.

Детальніше...

Дім престарілих Дніпро

Турбота про людей – добра справа з будь-якої точки зору, а якщо догляд за людьми похилого віку, то його роль ще важливіша і благородніша. Однак одних ідеалів мало для професійних медсестер, нянечок та доглядальниць, адже у них теж є сім'ї. Так і виходить, що найкращі умови для піклування про людей похилого віку створені в приватних пансіонатах. Один із таких – приватний будинок для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі.

У чому різниця і чому не розглядати державні установи для розміщення своїх літніх родичів?

Детальніше...

Доглядальниця чи будинок для людей похилого віку?

На схилі років людина іноді втрачає здатність доглядати себе. Багато хто з працею виконує те, що раніше здавалося легким і не вимагало величезних зусиль:     особиста гігієна;
    прибирання будинку;
    приготування їжі.
Така несамостійність потребує постійного контролю, присутності людини, яка допоможе зробити все необхідне. Є два популярні варіанти рішень в такому випадку: доглядальниця і будинок для людей похилого віку. Але що краще? Спробуймо розібратися.

Детальніше...

Чим відрізняється державна від приватного будинку для людей похилого віку

На території України будинки для людей похилого віку представлені у двох варіантах:

державний та приватний. Тому часто постає питання: а який краще вибрати? Адже кожен із закладів має свої особливості. Розглянемо це питання детальніше.
Про державні будинки для людей похилого віку

Щоб потрапити в такий пансіонат, потрібно спочатку зібрати безліч документів:     Заява;
    заповнену форму;
    паспорт людини, яка займається оформленням;
    посвідчення пенсіонера;
    довідка про інвалідність (якщо така є);
    висновок лікаря про стан здоров'я;
    висновок психіатра;
    довідка про нерухоме майно, кількість прописаних людей.
Зверніть увагу: документи мають бути надані виключно у оригіналі.

Детальніше...

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com