Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Про нас

Пансіонат «Джерело»  у Дніпрі – приватний будинок для людей похилого віку, де надається професійний догляд за літніми людьми та інвалідами. Усі постояльці почуваються «як удома». Для цього багато зроблено: кімнати облаштовані необхідними меблями, є можливість займатися улюбленими справами. Плюс до всього – постояльці отримують потрібну їм увагу та догляд.

♥ Хто може стати нашим постояльцем

Потрапити в будинок для людей похилого віку приватного типу, може кожна літня людина, яка:     хоче провести старість із комфортом;
    воліє проводити час із людьми, які мають спільні інтереси;
    потребує регулярного догляду;
    неспроможна залишатися на самоті;
    відновлюється після перенесеного захворювання;
    є інвалідом 1,2,3 групи.
Літня людина не обов'язково залишається в пансіонаті назавжди. Вона може зупинитися тут на кілька тижнів, днів. При цьому ми гарантуємо індивідуальний підхід та шанобливе ставлення.

♥ Який він – пансіонат «Джерело»

Платний будинок для людей похилого віку є чимось більшим, ніж місце проживання людей у ​​віці. Тут є все необхідне не тільки для проживання, але й для отримання потрібного догляду медичного типу.
Головними особливостями закладу є:     приємна обстановка;
    п'ятиразове харчування;
    підбір харчування з урахуванням потреб літньої людини;
    гігієнічний догляд;
    комплексні послуги медсестри, доглядальниці;
    наявність пристроїв для людей з обмеженими можливостями;
    цілодобова допомога;
    спілкування з людьми свого «кола».

♥ Фінансовий аспект

Ціни на проживання у будинку для людей похилого віку, в порівнянні з прайсами подібних закладів, невисокі. Все залежить від кількох моментів:     термін проживання;
    тип кімнати;
    тип пакету послуг;
    стан здоров'я.
Розрахунок вартості здійснюється в індивідуальному порядку під час укладання угоди. Докладніше уточніть у менеджера пансіонату.

Щоб оформити заявку на проживання у пансіонаті  «Джерело», що в Дніпрі, заповніть форму на сайті або в телефонному режимі. Працівник центру для людей похилого віку,  відповість на всі ваші запитання, допоможе з поселенням, вибором оптимального пакету послуг.
Все у ваших руках.
Наважуйтесь!

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com