Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація після операції у Дніпрі

Операція найчастіше – єдиний шанс зберегти здоров'я і навіть життя, проте вона все одно має серйозний негативний вплив на організм.
Післяопераційні ризики з кожним роком знижуються, але залишаються травми, які потребують особливих заходів для відновлення.Простими словами, реабілітація після операції необхідна.

➤ Реабілітація після операції необхідна.
У післяопераційний період потрібно відновлювати фізіологічні функції до попереднього рівня, причому термін сильно варіюється в залежності від стану пацієнта та реабілітаційних процедур.
Залежно від проведених втручань може знадобитися 2-6 місяців на відновлення, а окремих випадках і довше.

➤ Післяопераційна реабілітація має свої особливості, і найважливіше – необхідність комплексного підходу.
Поки проводиться лікування, людина змушена сильно обмежити активність, що додатково здатне призвести до появи або посилення атеросклерозу, проблем з м'язами та суглобами. Нерухомість погано впливає на людей похилого віку, у них з'являються стреси та депресії. У хороших клініках реабілітація після операції знаходиться на першому місці, але в Україні їх мало, тому допомогу з відновленням надають приватні пансіонати для людей похилого віку. Так, реабілітація після операції у Дніпрі проводиться у приватному будинку для літніх людей «Джерело».

Перевага будинку для людей похилого віку «Джерело» – це повний пансіон, тобто тут постояльцеві не доводиться думати про побутові проблеми. У пансіонаті годують, прибирають, допомагають із прогулянками та організовують дозвілля, а також проводять реабілітацію після операції.
Такий підхід, мабуть, найкращий для людей похилого віку, адже не доводиться їздити клініками, адже лікар зазвичай у місцевій лікарні, а реабілітаційний центр може бути на іншому кінці міста.

➤Реабілітація після операції у Дніпрі у приватному пансіонаті «Джерело» – гарна можливість відновитися та відпочити.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро