Реабілітація після перелому шийки стегна
Після 50 років шанс отримати пошкодження шийки стегна зростає у кілька разів.
Причина відома – поява остеопорозу та ослаблення кісткової тканини, проте уникнути погіршення стану складно.
Відновити стегнову кістку можна за допомогою ендопротезування, вартість, щоправда, такої операції висока для пенсіонера.
Крім хірургічних втручань, існують методи відновлення зламаною кістки, і вони показують хорошу ефективність. Так, відомі способи реабілітації після перелому шийки стегна – це пальпація, масаж, фармакопунктура, лікувальна гімнастика та фізіотерапія. Голковколювання, пальпація, масаж - добре себе зарекомендували багато десятиліть тому, але сучасні реабілітаційні методики набагато ефективніші.
Реабілітація після перелому шийки стегна проводиться у приватному будинку для літніх людей у Дніпрі «Джерело».
➤ У пансіонаті використовують такі методи:
⬤ кінезіотейпування,
⬤ мануальна терапія,
⬤ електростимуляція,
⬤ механотерапія,
⬤ IASTM.
Необов'язково застосовуються всі методи разом, головне, що підготовлено місце для їх проведення, а реабілітологи пансіонату «Джерело» можуть обирати серед традиційних та нових методик.
Після важкого перелому шийки стегна відновлення є складним процесом, його однозначно повинні контролювати реабілітологи і фізіотерапевти, тому в будинку для людей похилого віку «Джерело» працюють давно практикуючі лікарі.
Терміни відновлення шийки стегна становлять від 2 місяців до року, і можна оселитися в пансіонаті весь цей термін або на кілька перших місяців.
У середньому термін реабілітації після перелому шийки стегна у людей похилого віку становить близько півроку, але випадки суто індивідуальні, час відновлення відрізняється навіть для людей одного віку.