Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за онкохворими

Хвороби родичів змушують нас віддавати всі фізичні та духовні сили на допомогу близьким. Однак якщо цього не вистачає, ніхто не має права докоряти людям у тому, що вони намагаються знайти інші варіанти догляду. Очевидно, що професійний догляд за онкохворими можуть надавати лише медсестри та нянечки з великим досвідом, і така допомога буде найефективнішою. Простіше кажучи, хворій людині краще перебувати в стаціонарі, де встановлені функціональні ліжка, в приміщенні регулюються вологість, температура і освітленість, а розмір кімнати дозволяє легко переміщати ліжко.
Створити будинки, необхідні для догляду за онкохворими, можливо, головне, щоб було кому спостерігати за людиною вдень і вночі. Особливе харчування, складності з гігієною, облаштування приміщення, а також можливі труднощі з ковтанням, координацією, сечовипусканням та мовленням – все це дуже ускладнює домашній догляд. Родичі, які зіштовхуються з такими проблемами, йдуть двома шляхами: домовляються з постійною доглядальницею або розміщують онкохворих у спеціалізованих пансіонатах. Доглядальниця вдома добре,  саме тим, що людина залишається в рідних стінах, але все одно потрібне повне переобладнання приміщення, плюс приготування їжі, прибирання тощо.
Якщо ж розмістити людину в такому сучасному приватному пансіонаті, як «Джерело» у Дніпрі, не доведеться взагалі щось міняти вдома, але при цьому буде найкращий догляд онкохворих.
Особливість приватного будинку для людей похилого віку «Джерело» в комплексному характері послуг. Тут нагодують, приберуть, допоможуть із прийомом ліків та прогулянками, увечері проведуть цікаві заходи.

 У пансіонаті проживають люди похилого віку із захворюваннями і без них, щоб пройти лікування, профілактику або реабілітацію. Звісно ж, серед персоналу лише високопрофесійні медпрацівники, які надають цілодобовий догляд за онкохворими.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро