Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Догляд за онкохворими

Хвороби родичів змушують нас віддавати всі фізичні та духовні сили на допомогу близьким. Однак якщо цього не вистачає, ніхто не має права докоряти людям у тому, що вони намагаються знайти інші варіанти догляду. Очевидно, що професійний догляд за онкохворими можуть надавати лише медсестри та нянечки з великим досвідом, і така допомога буде найефективнішою. Простіше кажучи, хворій людині краще перебувати в стаціонарі, де встановлені функціональні ліжка, в приміщенні регулюються вологість, температура і освітленість, а розмір кімнати дозволяє легко переміщати ліжко.
Створити будинки, необхідні для догляду за онкохворими, можливо, головне, щоб було кому спостерігати за людиною вдень і вночі. Особливе харчування, складності з гігієною, облаштування приміщення, а також можливі труднощі з ковтанням, координацією, сечовипусканням та мовленням – все це дуже ускладнює домашній догляд. Родичі, які зіштовхуються з такими проблемами, йдуть двома шляхами: домовляються з постійною доглядальницею або розміщують онкохворих у спеціалізованих пансіонатах. Доглядальниця вдома добре,  саме тим, що людина залишається в рідних стінах, але все одно потрібне повне переобладнання приміщення, плюс приготування їжі, прибирання тощо.
Якщо ж розмістити людину в такому сучасному приватному пансіонаті, як «Джерело» у Дніпрі, не доведеться взагалі щось міняти вдома, але при цьому буде найкращий догляд онкохворих.
Особливість приватного будинку для людей похилого віку «Джерело» в комплексному характері послуг. Тут нагодують, приберуть, допоможуть із прийомом ліків та прогулянками, увечері проведуть цікаві заходи.

 У пансіонаті проживають люди похилого віку із захворюваннями і без них, щоб пройти лікування, профілактику або реабілітацію. Звісно ж, серед персоналу лише високопрофесійні медпрацівники, які надають цілодобовий догляд за онкохворими.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро