Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд при хворобі Паркінсона

Хвороба Паркінсона – це важке, прогресуюче захворювання, що на жаль, не піддається лікуванню. При цьому діагнозі уражені нейрони головного мозку та порушено вироблення нейромедіаторів.

Основні причини виникнення хвороби Паркінсона

Хоча це захворювання відоме вже кілька десятиліть, вчені досі виявляють причини його виникнення. До основних відомих причин захворювання відносять:     генетична схильність;
    фізіологічне старіння;
    вплив екологічних факторів;
    хронічний невроз та психоз;
    дефіцит вітаміну D, що захищає клітини головного мозку від руйнування;
    нейроінфекції, пухлини та травми головного мозку.

Симптоми хвороби Паркінсона
Симптоми цього захворювання стають помітними з часом, до них відносяться:    Порушення в рухах пальців та кистей рук – вони тремтять у стані спокою. На ранніх стадіях у стані спокою тремтіння рук не спостерігається.
   Порушується міміка на обличчі, воно стає схожим на застиглу маску. Підвищується потовиділення. Рухи стають повільними.
  Порушується координація рухів та робота вестибулярного апарату, які супроводжуються запамороченнями. Хворий потребує підтримки та допомоги практично постійно. Можуть почати розвиватися ознаки недоумства.
    Хвора людина неспроможена самостійно пересуватися, приймати їжу, контролювати фізіологічні процеси. Яскраво виражені дефекти мовного апарату – його складно розібрати.

Особливості догляду за хворими
Літні люди особливо вразливі. Постійно прогресуюча хвороба Паркінсона робить їхнє життя дуже важким. Щоб уповільнити процес розвитку захворювання в нашому будинку для людей похилого віку ми займаємося з хворими лікувальною фізкультурою, комплексом вправ якої спрямований на підтримку координації рухів та утримання контролю над своїм тілом. Якщо хвороба досягла пізніх стадій, ми забезпечуємо нашим пацієнтам цілодобовий догляд та психологічну підтримку.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро