Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація при розсіяному склерозі

Розсіяний склероз – жахлива хвороба, коли організм бореться зі своїми клітинами. Імунна система атакує нервові клітини головного та спинного мозку, руйнуючи сполучні тканини нейронів, які заміняються рубцевою тканиною. Пошкоджені ділянки перестають функціонувати, а наслідок пошкоджень – спазми, біль, слабкість, втрата зору, депресія, проблеми з кишечником та ін. органів. На жаль, лікування розсіяного склерозу немає, а медична допомога полягає в уповільненні прогресу захворювання.
Лікування та реабілітація при розсіяному склерозі полягає у мінімізації швидкості розвитку хвороби. Тільки реабілітація здатна максимально уповільнити розвиток хвороби, точніше, саме реабілітаційні процедури разом із медикаментозним впливом. Використовується лікувальна фізкультура, кінезітерапія, заняття з психологами, логопедами, дієтичне харчування та вправи для мозкової діяльності. Якщо розраховувати провести реабілітацію при розсіяному склерозі в домашніх умовах, доведеться домовитися з усіма цими фахівцями (фізіотерапевтом, нейропсихологом, логопедом, ерготерапевтом), крім лікаря.
Щоб забезпечити родича найкращим доглядом, допомогти йому провести реабілітацію при розсіяному склерозі, експерти рекомендують розміщувати пацієнтів у центрах реабілітації чи спеціалізованих пансіонатах.
У Дніпрі такий пансіонат – «Джерело».
Особливість приватного будинку для людей похилого віку в тому, що тут крім звичайних послуг з надання харчування, догляду, дозвілля, лікування та профілактики також проводяться реабілітаційні заходи.
В пансіонаті "Джерело" є необхідне обладнання, працюють досвідчені реабілітологи, фізіотерапевти, психологи.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро