Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера

Більше ста років тому, німецький психіатр Альцгеймер Алоїс описав нейродегенеративне захворювання, назване згодом на його честь.

Зараз хворих на Альцгеймер на планеті більше тридцяти мільйонів, а в середині століття очікується збільшення кількості в 3-4 рази.

Альцгеймер – найпоширеніший тип деменції та найнебезпечніший для людей похилого віку. Втрата короткочасної і довгострокової пам'яті, розумових навичок, порушення мови, нездатність орієнтуватися у просторі й у результаті смерть – ось приблизний перебіг хвороби.

На жаль, лікування Альцгеймера неможливе, на сьогодні лише кілька препаратів сприяють лікуванню когнітивних порушень, тобто розвиток хвороби трохи сповільнюється, проте більше медицина зробити нічого не може.

Діагноз «деменція альцгеймерівського типу» хоч і говорить про невиліковність, але хвороба діагностується не на ранніх стадіях, при цьому після діагностики середня тривалість життя –  сім років. Поки що головне завдання медиків та родичів – створення добрих умов, покращення якості життя.

Догляд при хворобі Альцгеймера багатогранний і дуже важливий, проте допомога невиліковним хворим на останніх стадіях - важка ноша для близьких людей як фізично, так і психологічно.

Розпорядок дня повинен бути простий і завжди однаковий, всюди треба розвісити ярлики з описом побутових приладів та домашнього приладдя, у тому числі гігієнічних. Згодом пацієнта доведеться годувати подрібненою їжею, іноді навіть обмежувати фізичні переміщення.

Виявляти догляд при хворобі Альцгеймера вдома тоді, коли родич втрачає пам'ять, не здатний справлятися з найпростішими завданнями - складне завдання. Хороше рішення, причому для всіх сторін – розміщення літньої людини у приватному пансіонаті «Джерело» у Дніпрі.
Будинок для людей похилого віку «Джерело» готовий прийняти людей на будь-яких стадіях деменції і надати найкращий з можливих догляд при хворобі Альцгеймера.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро