Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за людьми з деменцією

Деменція мало того, що знижує розумові можливості людини, вона з часом призводить до практично повного розпаду особистості, на жаль  лікування поки що не знайдено. Прогноз для пацієнтів, їхніх родичів невтішний, проте медики та вчені активно шукають нових способів зупинити хворобу. Деменція, її різні види, пов'язана з мозком, тому так складно підібрати єдиний рецепт, і поки що в силах медицини лише уповільнити розвиток хвороби та покращити якість життя хворого. Важливо розуміти, що ніхто не застрахований від розвитку старечого маразму, появи хвороб Паркінсона або Альцгеймера, тому родичам треба ставитися до людей похилого віку з деменцією терпимо і, як і раніше, любити їх.
Разом з тим, незважаючи на добрі наміри близьких, надати вдома повноцінний догляд людей з деменцією для більшості громадян неможливо. Питання не в бажанні, а в потрібній інфраструктурі, яку створити вдома складно та дорого. Йдеться важких стадіях деменції, оскільки за легких і помірних зберігається здатність до самостійного життя. На жаль, коли настає важка стадія деменції, повністю порушується повсякденна діяльність, і за хворим потрібен постійний нагляд, що включає харчування, гігієну, відвідування туалету, контроль у переміщенні.
 Догляд за людьми з деменцією для родичів – справжнє випробування, причому треба бути постійно поряд, тобто комусь доведеться залишити роботу.

 
Тяжкий обов'язок, але його не обов'язково тягнути самим, коли можна доручити догляд професіоналам. Так, у Дніпрі догляд за людьми з деменцією та іншими захворюваннями виявляється у приватному пансіонаті «Джерело». Тут співробітники беруть на себе всі обов'язки з годівлі, гігієни і т.п. Мешканці будинку для людей похилого віку «Джерело» не сидять цілодобово в кімнатах, вони гуляють у парку, беруть участь у розважальних конкурсах, спілкуються з персоналом та один з одним.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро