Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Хоспіс Кам'янське

Пансіонат у Кам'янському (Дніпро) – це один із найкращих хоспісів, де тяжкохворої людини чекають гідні умови життя. Лежачі або невиліковно хворі люди можуть отримати повний комплекс послуг, які допоможуть їм почуватися максимально комфортно.

Тут забезпечать професійний догляд після різних захворювань, а також якісну паліативну допомогу. Затишок, турбота, медобслуговування на найвищому рівні, увага та шанобливе ставлення, а також спеціально розроблене харчування дозволяють постояльцям хоспісу значно покращити якість життя. Психологічна допомога – теж важлива складова: тут ніхто не залишається віч-на-віч із хворобою, не відчуває себе безпорадним.

Приватний хоспіс: дім престарілих із медичним ухилом

Розміщення в хоспісі полегшує життя і хворому, і його близьким.

Постоялець пансіонату опиняється в комфортних для себе умовах, під цілодобовою опікою компетентного персоналу та ретельним медичним контролем. Кожному підопічному забезпечено індивідуальний підхід, надається необхідна допомога у побуті та гігієнічних заходах, а також – полегшується симптоматика, знімаються біль.
Приватний пансіонат у Кам'янському – це не класичний хоспіс, а скоріше будинок для людей похилого віку з професійно організованим доглядом за тяжкохворими. Тут прагнуть створити комфорт хворим та підопічним похилого віку, тому умови перебування в хоспісі такі домашні, із затишними кімнатами, приємною обстановкою, смачною їжею. Постояльці оточені турботою та підвищеною увагою не лише до фізичного, а й до психологічного стану. Багаторічний досвід догляду за літніми людьми, дозволяє надавати тяжкохворим якісний медичний сервіс.

Постояльці хоспісу в Кам'янському не почуваються ізольованими, відірваними від світу. Тут їм забезпечене адекватне дозвілля, спілкування, посильна фізична активність. Сучасне обладнання та застосування досвіду європейських колег дозволяє хоспісу у Кам'янському відповідати високому рівню надання послуг. Весь персонал має спеціальну підготовку і завжди готовий подбати про кожного підопічного хоспісу.

Будинок для людей похилого віку: ціна (Кам'янське – Дніпро)

Дім престарілих європейського рівня зовсім не схожа на державний притулок для людей похилого віку з минулого.
Тому немає нічого ганебного в тому, щоб влаштувати рідну людину в комфортно-санаторні умови пансіонату в Кам'янському (Дніпро). Привітний компетентний персонал, домашня обстановка, смачні та корисні страви п'ять разів на день, цікаве дозвілля, а якщо потрібно – реабілітація та цілодобова допомога. Звичайно, все має свою ціну.

Скільки коштує проживання у будинку для людей похилого віку?
Ціну формують кілька факторів. Насамперед роль грає самопочуття постояльця, його здатність до самообслуговування, самостійного пересування, потреба у постійному нагляді. Серед інших складових:     організація повноцінного збалансованого дієтичного харчування, що містить усе необхідне для підтримки здоров'я підопічних;
    затишні кімнати, зручно обладнані для людей похилого віку;
    медичне обслуговування на високому рівні, залучення досвідчених спеціалістів з багатим досвідом роботи;
    абсолютна безпека постояльців;
    побутове обслуговування (прибирання, прання);
    допомогу у проведенні гігієнічних процедур на прогулянках;
    психологічна підтримка.

Крім цього, у вартість включені витратні матеріали (пелюшки, памперси, рукавички, засоби особистої гігієни), не доведеться доплачувати за регулярні медогляди, дозвілля та деякі інші супутні послуги. При цьому підопічні гарантують шанобливе ставлення, конфіденційність, якщо потрібно – усамітнення. Постояльці можуть залишати пансіонат (під відповідальність родичів). Постійний  догляд, індивідуальне меню, важкий діагноз або додаткові зручності під час розміщення підвищують вартість проживання. Проте спроба організації схожих умов вдома обійдеться в кілька разів дорожче.
Пансіонат працює виключно у правовому полі, сплачує всі податки, тому прайс абсолютно прозорий, без прихованих доплат та додаткових платежів.

Вартість послуг розраховується індивідуально, за актуальними на момент заселення цінами.

Будинок для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро)

Кожен бажає своїм старим родичам бадьорості, здоров'я та довгих років приємного життя. Але не завжди це можна забезпечити у домашніх умовах.
Нерідко люди похилого віку втрачають здатність до самообслуговування, з'являються вікові хвороби, людина стає залежною від оточуючих.
Родичі не можуть приділяти достатньо уваги своїм близьким людям, наймають доглядальниць, змінюють свій ритм життя. В результаті страждає вся родина. При цьому є чудова можливість забезпечити літній людині гідне життя – будинок для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро).

Приватний пансіонат для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро): гідний сервіс для дорогих людей.

Багатьох лякає словосполучення «дім для людей похилого віку». Проте приватний дім престарілих у Кам'янському (Дніпро) це, по суті, спеціалізований «санаторій», де персонал зі знанням справи готовий задовольнити всі потреби літньої людини у харчуванні, дозвіллі, медичному супроводі та комфортному проживанні.
Підопічні потрапляють у надійні руки професійних медичних працівників, висококваліфікованих медсестер, досвідчених доглядальниць. Смачне та корисне п'ятиразове харчування збалансоване з урахуванням особливостей гостей. По-домашньому затишні кімнати та інші приміщення обладнані всім необхідним, щоб людині похилого віку було зручно ходити або пересуватися на колясці.
У будинку для літніх людей (Кам'янське, Дніпро) є всі умови для повноцінної реабілітації після хвороб або травм. У пансіонаті передбачені цікаві корисні активності – посильні фізичні та розумові навантаження допомагають приємно проводити час та відсувають хвороби. Все, чого може потребувати людина у похилому віці, тут є: комфортне житло, відпочинок, розваги, лікування та профілактика захворювань, харчування не гірше за ресторанне, цілодобовий нагляд, догляд та турбота, психологічна підтримка.
Проживання може бути як тимчасовим, і довгостроковим. Пансіонат оточений доглянутою зеленою зоною, облаштованою для неспішних прогулянок.

Переконайтеся у перевагах приватного будинку для літніх людей у ​​Кам'янському самі: рівень сервісу не поступається європейському, а ціни орієнтовані на громадян України.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро