Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд за людьми похилого віку

Допомога літнім людям – добра справа, особливо коли виникають проблеми зі здоров'ям.

Старечих хвороб просто незліченна кількість, і навіть якщо вони виліковні, загальний стан погіршується з кожним роком. У цьому сенсі догляд за людьми похилого віку включає допомогу з прибиранням, гігієною, прогулянками та харчуванням. Літнім людям складно робити звичайні речі, які молодь навіть не бере до уваги.
Проблема вийти у двір сходами, пройти зайвий кілометр до парку, помити підлогу в квартирі або приготувати обід для себе та родичів. Звичайно, деякі пенсіонери міцні духом і тілом, вони не тільки справляються з доглядом за собою, але ще й допомагають онукам та правнукам. Дай Бог їм здоров'я, проте навіть ці, здавалося б, незламні старі люди потребують підтримки.
Підтримка будинку, подяка родичів – це чудово і правильно, ось тільки у родинному колі літні люди не можуть дозволити собі повністю розслабитися і відпочити. Вони намагаються бути корисними, бояться стати тягарем. Що ж робити у цій ситуації? Самі пенсіонери навряд чи запропонують, тому краще діяти дітям та дорослим онукам: можна запропонувати розміщення у приватному будинку для літніх людей.

Наприклад, приватний пансіонат «Джерело» у Дніпрі дає можливість заселення на місяць чи тиждень, хоча одного-двох тижнів обмаль для відновлення тонусу чи проведення реабілітаційних процедур. Проте, лише самі мешканці, їхні родичі вирішують, на який термін слід оселитися. Головне, що мешканці будинку для людей похилого віку «Джерело» в Дніпрі отримують високопрофесійний догляд за людьми похилого віку, який включає:     п'ятиразове корисне та смачне харчування;
    цілодобовий догляд;
    допомога із прийомом лікарських препаратів;
    організоване дозвілля;
    спілкування із психологами;
    огляди лікарями, що приходять;
    прогулянки у приватному парку тощо.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро