Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітаційний центр для людей похилого віку

Реабілітаційний центр для людей похилого віку у ДніпріБудинок для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі, крім догляду за літніми людьми, надає послуги з проходження  комплексної реабілітації після перенесених захворювань, операцій та травм.

Основні напрямки діяльності центру

Головним завданням реабілітаційного центру на базі пансіонату для людей похилого віку «Джерело»  є надання кваліфікованої медичної та психологічної допомоги. Програма реабілітації передбачає комплекс заходів, спрямованих на покращення самопочуття та продовження життя геріатричних пацієнтів.

Види реабілітації, що застосовуються на практиці:

    1. Медична: медикаментозне лікування, фізіотерапія, ЛФК, ерготерапія, масажі, фітотерапія, лікувальне харчування.
    2. Психологічна: арт-терапія, траволікування, фізіотерапія. Проводиться як індивідуально, так і у групах.
    3. Трудова: садові роботи, рукоділля, культурні заходи, кулінарія, рухливі ігри.

Процес реабілітації та відновлення людей похилого віку триває з різною швидкістю. Фахівці центру підбирають програму індивідуально для кожного пацієнта.

Гарантії успішної реабілітації -
Надання реабілітаційних послуг літнім пацієнтам у центрі забезпечують досвідчені дипломовані фахівці:     - лікарі різних вузьких спеціальностей;
    - реабілітологи;
    - фізіотерапевти;
    - психологи;
    - інструктора ЛФК;
    - гомеопати;
    - патронажні медсестри;
    - дієтологи;
    - масажисти.

Турбота про наших літніх пацієнтів здійснюється цілодобово. Контролюється не лише своєчасний прийом ліків та відвідування процедур, а також їх психоемоційний стан.

Широкий спектр послуг дозволяє підібрати результативне реабілітаційне відновлення  з урахуванням анамнезу пацієнта та фінансових можливостей його представників.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро