Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Ціна проживання у будинку престарілих - Дніпро

Вартість проживання в будинку для людей похилого віку

Вирішивши звернутися у будинок для людей похилого віку,  кожна людина забезпечує собі, своїм рідним комфортне проживання, догляд та почуття спокою. Ціна за проживання у приватному пансіонаті різна. Спробуємо розібратися у цих нюансах.
 
Від чого залежить ціна? Вартість послуг будинку для людей похилого віку визначається на основі низки критеріїв:
    стан здоров'я постояльця;
    тип кімнати;
    вид пакету послуг.
Зверніть увагу: жодні лікарські препарати не входять до ціни перебування в закладі. Це окрема графа, яка може бути включена до вартості за окрему плату. Усі моменти фінансового характеру обумовлюються заздалегідь та фіксуються в угоді, яку підписують сторони.

Особливості стану здоров'я

Цей критерій не може не позначатися на ціні. Адже,  якщо людина не тільки літня, а й хвора, догляд за нею буде дещо складнішим і витратнішим.
Як правило, в пансіонати приходять люди за 60. Вони не обов'язково мають сім'ю, яка могла б подбати про них на старість. Але є й такі, що проживають у будинку для людей похилого віку через непросту хворобу. Родичі звертаються до таких центрів через неможливість надати їм потрібний догляд. Адже сучасне життя вимагає від людини активності. Не можна просто зупинитися, щоб просто доглядати своїх рідних. Потрібно працювати, щоб мати гроші на проживання.

Якою може бути кімната

Окремі пансіонати пропонують постояльцям кілька варіантів кімнат:
    економ;
    комфорт;
    люкс.
Кожна кімната може похвалитися чимось своїм, що дозволяє підібрати оптимальний варіант. Так, економ підійде для тих, хто має обмежені фінансові можливості або любить простоту. Люкс – найдорожча кімната в пансіонаті.

 

Пакети послуг: коротко про головне

Платний будинок для людей похилого віку надає, як правило, базові пакети послуг. У них входять:     п'ятиразове харчування;
    необхідний догляд медичного характеру;
    догляд гігієнічного типу;
    безпосереднє проживання у закладі.
Існують також пакети, які включають додаткові послуги. Вони обходяться трохи дорожче за стандартні варіанти. Це пов'язано з необхідністю у залученні більшої кількості персоналу по відношенню до постояльця, часу, який буде витрачено на догляд за ним, грошових витрат.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро