Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Хоспіс Кам'янське

Пансіонат у Кам'янському (Дніпро) – це один із найкращих хоспісів, де тяжкохворої людини чекають гідні умови життя. Лежачі або невиліковно хворі люди можуть отримати повний комплекс послуг, які допоможуть їм почуватися максимально комфортно.

Тут забезпечать професійний догляд після різних захворювань, а також якісну паліативну допомогу. Затишок, турбота, медобслуговування на найвищому рівні, увага та шанобливе ставлення, а також спеціально розроблене харчування дозволяють постояльцям хоспісу значно покращити якість життя. Психологічна допомога – теж важлива складова: тут ніхто не залишається віч-на-віч із хворобою, не відчуває себе безпорадним.

Приватний хоспіс: дім престарілих із медичним ухилом

Розміщення в хоспісі полегшує життя і хворому, і його близьким.

Постоялець пансіонату опиняється в комфортних для себе умовах, під цілодобовою опікою компетентного персоналу та ретельним медичним контролем. Кожному підопічному забезпечено індивідуальний підхід, надається необхідна допомога у побуті та гігієнічних заходах, а також – полегшується симптоматика, знімаються біль.
Приватний пансіонат у Кам'янському – це не класичний хоспіс, а скоріше будинок для людей похилого віку з професійно організованим доглядом за тяжкохворими. Тут прагнуть створити комфорт хворим та підопічним похилого віку, тому умови перебування в хоспісі такі домашні, із затишними кімнатами, приємною обстановкою, смачною їжею. Постояльці оточені турботою та підвищеною увагою не лише до фізичного, а й до психологічного стану. Багаторічний досвід догляду за літніми людьми, дозволяє надавати тяжкохворим якісний медичний сервіс.

Постояльці хоспісу в Кам'янському не почуваються ізольованими, відірваними від світу. Тут їм забезпечене адекватне дозвілля, спілкування, посильна фізична активність. Сучасне обладнання та застосування досвіду європейських колег дозволяє хоспісу у Кам'янському відповідати високому рівню надання послуг. Весь персонал має спеціальну підготовку і завжди готовий подбати про кожного підопічного хоспісу.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро