Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Будинок для людей похилого віку: ціна (Кам'янське – Дніпро)

Дім престарілих європейського рівня зовсім не схожа на державний притулок для людей похилого віку з минулого.
Тому немає нічого ганебного в тому, щоб влаштувати рідну людину в комфортно-санаторні умови пансіонату в Кам'янському (Дніпро). Привітний компетентний персонал, домашня обстановка, смачні та корисні страви п'ять разів на день, цікаве дозвілля, а якщо потрібно – реабілітація та цілодобова допомога. Звичайно, все має свою ціну.

Скільки коштує проживання у будинку для людей похилого віку?
Ціну формують кілька факторів. Насамперед роль грає самопочуття постояльця, його здатність до самообслуговування, самостійного пересування, потреба у постійному нагляді. Серед інших складових:     організація повноцінного збалансованого дієтичного харчування, що містить усе необхідне для підтримки здоров'я підопічних;
    затишні кімнати, зручно обладнані для людей похилого віку;
    медичне обслуговування на високому рівні, залучення досвідчених спеціалістів з багатим досвідом роботи;
    абсолютна безпека постояльців;
    побутове обслуговування (прибирання, прання);
    допомогу у проведенні гігієнічних процедур на прогулянках;
    психологічна підтримка.

Крім цього, у вартість включені витратні матеріали (пелюшки, памперси, рукавички, засоби особистої гігієни), не доведеться доплачувати за регулярні медогляди, дозвілля та деякі інші супутні послуги. При цьому підопічні гарантують шанобливе ставлення, конфіденційність, якщо потрібно – усамітнення. Постояльці можуть залишати пансіонат (під відповідальність родичів). Постійний  догляд, індивідуальне меню, важкий діагноз або додаткові зручності під час розміщення підвищують вартість проживання. Проте спроба організації схожих умов вдома обійдеться в кілька разів дорожче.
Пансіонат працює виключно у правовому полі, сплачує всі податки, тому прайс абсолютно прозорий, без прихованих доплат та додаткових платежів.

Вартість послуг розраховується індивідуально, за актуальними на момент заселення цінами.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро