Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Будинок для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро)

Кожен бажає своїм старим родичам бадьорості, здоров'я та довгих років приємного життя. Але не завжди це можна забезпечити у домашніх умовах.
Нерідко люди похилого віку втрачають здатність до самообслуговування, з'являються вікові хвороби, людина стає залежною від оточуючих.
Родичі не можуть приділяти достатньо уваги своїм близьким людям, наймають доглядальниць, змінюють свій ритм життя. В результаті страждає вся родина. При цьому є чудова можливість забезпечити літній людині гідне життя – будинок для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро).

Приватний пансіонат для людей похилого віку Кам'янське (Дніпро): гідний сервіс для дорогих людей.

Багатьох лякає словосполучення «дім для людей похилого віку». Проте приватний дім престарілих у Кам'янському (Дніпро) це, по суті, спеціалізований «санаторій», де персонал зі знанням справи готовий задовольнити всі потреби літньої людини у харчуванні, дозвіллі, медичному супроводі та комфортному проживанні.
Підопічні потрапляють у надійні руки професійних медичних працівників, висококваліфікованих медсестер, досвідчених доглядальниць. Смачне та корисне п'ятиразове харчування збалансоване з урахуванням особливостей гостей. По-домашньому затишні кімнати та інші приміщення обладнані всім необхідним, щоб людині похилого віку було зручно ходити або пересуватися на колясці.
У будинку для літніх людей (Кам'янське, Дніпро) є всі умови для повноцінної реабілітації після хвороб або травм. У пансіонаті передбачені цікаві корисні активності – посильні фізичні та розумові навантаження допомагають приємно проводити час та відсувають хвороби. Все, чого може потребувати людина у похилому віці, тут є: комфортне житло, відпочинок, розваги, лікування та профілактика захворювань, харчування не гірше за ресторанне, цілодобовий нагляд, догляд та турбота, психологічна підтримка.
Проживання може бути як тимчасовим, і довгостроковим. Пансіонат оточений доглянутою зеленою зоною, облаштованою для неспішних прогулянок.

Переконайтеся у перевагах приватного будинку для літніх людей у ​​Кам'янському самі: рівень сервісу не поступається європейському, а ціни орієнтовані на громадян України.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро