Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Особливості догляду за літніми в будинку для літніх людей у ​​Дніпрі

Старість наздоганяє будь-яку людину. У літньому віці людина не задовольняє власні потреби, не вирішує певні завдання, важливі життя. І коли настає такий стан, старість відчувається на 100%.

Особливості догляду за людиною похилого віку

Літній, а особливо хворій людині необхідна особлива турбота. Йому потрібен індивідуальний догляд. Зараз людина, вік якої становить 75 років, є старою, практично безпорадною. Він потребує уваги з боку близьких людей. Люди похилого віку з часом дедалі частіше залежать від рідних людей.
Можливо, у вашому оточенні також є людина похилого віку. І в нього будь-якої миті може розвинутися якась хвороба, наприклад, параліч, нервовий зрив і так далі. Будьте до цього завжди готові. Але також не забувайте, що ви через близьку людину теж можете дуже хвилюватися, що призведе до інших проблем.
Догляд за старим - важка робота, а також відповідальність. Не кожна людина готова до цього. У такому разі оптимальний вихід – звернутися за допомогою до будинку для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі.

Наш будинок для інвалідів Джерело, має всі необхідні ресурси та обладнання, що дозволяє доглядати цілодобово людей похилого віку. У нас працює чуйний, ввічливий персонал. Завдяки нашим співробітникам кожен постоялець:

    одержує цілодобове медичне обслуговування на високому рівні;
    отримує допомогу у догляді;
    може ходити територією під постійним наглядом дбайливих співробітників.Крім того, для комфортного проживання в нашому пансіонаті передбачено все необхідне:     комфортні, чисті кімнати, обладнані спеціальними ліжками;
    медичні препарати для хворих, лежачих людей похилого віку;
    корисне харчування;
    велика територія біля пансіонату, де постояльці можуть гуляти.

Якщо ви не маєте часу, щоб доглядати літню близьку людину. Якщо ви не в курсі, в чому полягають особливості догляду за людьми похилого віку, звертайтеся до нас. Ми готові прийняти вашу близьку людину, надамо їй цілодобовий догляд та турботу.

 

Пансіонат для літніх Джерело, розташований у Дніпрі, визнаний одним із найкращих серед подібних до нього установ.

    ✓ високий рівень комфорту;
    ✓ багатоваріантність типів кімнат;
    ✓сучасне обладнання;
    ✓ висококваліфіковані спеціалісти;
    ✓ медичний догляд за літніми людьми;
    ✓ підбір харчування на основі індивідуальних особливостей;
    ✓ проведення різноманітних заходів;
    ✓ можливість проведення часу за улюбленими справами.
    ✓ низькі ціни.

Відпочити та пройти профілактику хронічних захворювань зручно у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі.
Вартість розраховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується багато факторів.
Зверніться до менеджера пансіонату «Джерело», щоб дізнатися деталі або заповніть форму зворотнього зв'язку, і ми самі Вам передзвонимо

 

Щоб оформити заявку на проживання у пансіонаті  «Джерело», що в Дніпрі, заповніть форму на сайті або в телефонному режимі. Працівник центру для людей похилого віку,  відповість на всі ваші запитання, допоможе з поселенням, вибором оптимального пакету послуг.
Все у ваших руках.
Наважуйтесь!

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро