Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Що таке будинок для людей похилого віку?

Что такое дом престарелыхБудинок для людей похилого віку – спеціалізована установа для людей похилого віку, інвалідів, пацієнтів з тяжкими захворюваннями.

Такі заклади надають своїм гостям різні послуги, у тому числі належний догляд цілодобово. Працівники будинку для престарілих та інвалідів:
     ➤➤➤ цілодобово моніторять здоров'я гостей;
     ➤➤➤ надають медичні послуги;
     ➤➤➤ допомагають у побутових справах, в особистій гігієні.

Крім того, у пансіонаті для літніх людей у Дніпрі проводяться різні заходи, організовується приємне дозвілля. Основні співробітники такої установи – це медсестри. Багато приватних пансіонатів відкриті, як лікарні, де здійснюється додатково фізична терапія.
У будинку престарілих у Дніпрі, наприклад - може оселитися будь-яка людина, яка її потребує. Наприклад, хворий з обмеженими можливостями, якому потрібний цілодобовий догляд та нагляд.

Зовсім недавно, лише кілька років тому, будинки для людей похилого віку були виключно державні. У людей у ​​таких закладах створювався спеціальний графік, запроваджувалися правила. Люди їли, спали, купалися строго у відведений для цього час. Зараз все зовсім інакше. Змінилася культура. Пансіонати піклуються про своїх гостей, роблять усе можливе, щоб вони почували себе комфортно, як удома.

Люди, які проживають у будинку для людей похилого віку, як правило, швидко одужують від травм, операцій, тяжких захворювань. Вони тут отримують, якщо необхідно, допомогу у вирішенні складної недуги.

Основні переваги приватного будинку для людей похилого віку

Найстрашніше сьогодні – залишитися на самоті нікому непотрібним.Саме для таких цілей і були придумані такі установи, як будинки для людей похилого віку. Співробітники, які працюють тут, стають для літньої людини другою родиною, допомагають їй у всьому.
Виділимо основні переваги будинку для людей похилого віку:     ❤ ідеальний сервіс обслуговування;
    ❤ належний догляд за всіма постояльцями (старими, інвалідами, людьми з обмеженими можливостями);
    ❤ правильне, корисне харчування з урахуванням потреб гостей;
    ❤ цікаве дозвілля, можливість знайти друзів та захоплююче хобі, заняття.

Будинок для людей похилого віку – це завжди затишок, комфорт, теплота!

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро