Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Хоспіс для онкохворих у Дніпрі

Онкологічні захворювання з кожним роком виявляються дедалі більше у наших співвітчизників. На ранніх стадіях виявлення цієї хвороби пацієнт, пройшовши своєчасне та кваліфіковане лікування, може досить швидко повернутись до колишнього життя, адже відсоток одужання досить високий. При пізніх стадіях, відсоток одужання помітно нижчий, ці люди вразливі, потребують постійного та кваліфікованого догляду.
Щоб не залишати людину наодинці з її проблемами, найкращий варіант – звернутися до приватного пансіонату.

Хоспіс для онкохворих у Дніпрі

У Дніпрі люди, які страждають на онкологічне захворювання, можуть звернутися до хоспісу, де можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу, турботу та щоденний догляд. За потреби для кожного буде складено індивідуальний раціон харчування, програма реабілітації, психологічна допомога.

Серед послуг хоспісу Джерело:     комфортні номери для проживання;
    висококваліфікований медичний персонал та фахівці;
    повноцінне та якісне харчування;
    ретельний догляд та забезпечення людини всім необхідним.

При догляді за онкохворими першочерговим завданням є надання психологічної допомоги та підтримка хворого, якому це дуже необхідно. Знайти по-справжньому хороший хоспіс для онкохворих – справжня проблема. У Дніпрі є такий центр, який широко відомий високим сервісом та якістю надання своїх послуг постояльцям.

Види лікування, які можна отримати у хоспісі

Серед постояльців – пацієнти з онкологічними захворюваннями на різних стадіях, але вони можуть розраховувати на своєчасну допомогу, професійний догляд, максимальний комфорт і гідну якість життя. У команді хоспісу – не лише досвідчені лікарі, а й кваліфікований медичний персонал, медичні сестри, соціальні працівники, доглядальниці.
На пізніх стадіях раку пацієнти зазнають  болю, і головне завдання фахівця – забезпечити своєчасний прийом лікарських препаратів, які здатні максимально покращити стан хворого.

Зазвичай до хоспісу потрапляють пацієнти, для яких проведення протипухлинного лікування не показує позитивної динаміки або показує свою неефективність.

Оформляємось у хоспіс

Якщо ви бажаєте потрапити до хоспісу пансіонату «Джерело», вам знадобиться довідка, яка підтвердить вагомість ваших намірів. При зверненні необхідно надати:
    довідку;
    гістологічно верифікований діагноз;
    висновок лікаря-онколога.
Хоча б один із вищезгаданих документів має бути. Уточніть у менеджера. Контакти наведено на сайті.

Часто задаваемые вопросы (FAQ)

→ Какие заболевания учитываются при размещении в пансионате?

Мы принимаем пожилых людей с различными заболеваниями, включая сердечно-сосудистые, сахарный диабет, инсульт, инфаркт, гипертонию, варикоз, энурез, депрессию, деменцию, болезнь Паркинсона и другие.

→ Какие документы необходимы для размещения?

Для размещения требуются: копия паспорта, страховой полис, осмотр врача, заключенный договор, медицинская документация и анализы. Пациентам, переезжающим из больницы, анализы не требуются.

→ Сколько стоит двухместная комната для пары?

Стоимость проживания в двухместном номере зависит от нескольких факторов. Уточните цену, связавшись с нами по телефону..

→ Как осуществляется перевозка пациента?

Мы организуем перевозку либо на легковом автомобиле, либо на специально оборудованном микроавтобусе, в зависимости от состояния пациента и предпочтений заказчика.

→ Что такое хоспис?

Хоспис (или паллиативный уход) - это специализированная медицинская помощь и поддержка, оказываемая людям с тяжелыми и неизлечимыми заболеваниями. В нашем пансионате работают психологи, нянечки, медсестры.

→ Можно ли забронировать место заранее?

Да, возможна предварительная бронь. Для этого требуется 50% предоплата за срок проживания. Сроки заезда могут быть адаптированы по согласованию с заказчиком.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро