Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Хоспіс для онкохворих у Дніпрі

Хоспіс у ДніпріОнкологічні захворювання з кожним роком виявляються дедалі більше у наших співвітчизників. На ранніх стадіях виявлення цієї хвороби пацієнт, пройшовши своєчасне та кваліфіковане лікування, може досить швидко повернутись до колишнього життя, адже відсоток одужання досить високий. При пізніх стадіях, відсоток одужання помітно нижчий, ці люди вразливі, потребують постійного та кваліфікованого догляду.
Щоб не залишати людину наодинці з її проблемами, найкращий варіант – звернутися до приватного пансіонату.

Хоспіс для онкохворих у Дніпрі

У Дніпрі люди, які страждають на онкологічне захворювання, можуть звернутися до хоспісу, де можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу, турботу та щоденний догляд. За потреби для кожного буде складено індивідуальний раціон харчування, програма реабілітації, психологічна допомога.

Серед послуг хоспісу Джерело:     комфортні номери для проживання;
    висококваліфікований медичний персонал та фахівці;
    повноцінне та якісне харчування;
    ретельний догляд та забезпечення людини всім необхідним.

При догляді за онкохворими першочерговим завданням є надання психологічної допомоги та підтримка хворого, якому це дуже необхідно. Знайти по-справжньому хороший хоспіс для онкохворих – справжня проблема. У Дніпрі є такий центр, який широко відомий високим сервісом та якістю надання своїх послуг постояльцям.

Види лікування, які можна отримати у хоспісі

Серед постояльців – пацієнти з онкологічними захворюваннями на різних стадіях, але вони можуть розраховувати на своєчасну допомогу, професійний догляд, максимальний комфорт і гідну якість життя. У команді хоспісу – не лише досвідчені лікарі, а й кваліфікований медичний персонал, медичні сестри, соціальні працівники, доглядальниці.
На пізніх стадіях раку пацієнти зазнають  болю, і головне завдання фахівця – забезпечити своєчасний прийом лікарських препаратів, які здатні максимально покращити стан хворого.

Зазвичай до хоспісу потрапляють пацієнти, для яких проведення протипухлинного лікування не показує позитивної динаміки або показує свою неефективність.

Оформляємось у хоспіс

Якщо ви бажаєте потрапити до хоспісу пансіонату «Джерело», вам знадобиться довідка, яка підтвердить вагомість ваших намірів. При зверненні необхідно надати:
    довідку;
    гістологічно верифікований діагноз;
    висновок лікаря-онколога.
Хоча б один із вищезгаданих документів має бути. Уточніть у менеджера. Контакти наведено на сайті.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро