Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Хоспіс у Дніпрі: ціни на послуги

Приватний хоспіс Джерело у Дніпрі

Приватний хоспіс Джерело у Дніпрі -  найактуальніший для тих, хто зіткнувся з проблемами зі своїм здоров'ям або для людей похилого віку, які не здатні забезпечувати за собою щоденний догляд, обслуговування, стає скрутним приготування їжі, походи в магазини.

Хоспіс у Дніпрі: ціни на послуги

Далеко не завжди діти здатні здійснювати цілодобовий нагляд за своїми батьками через відстань, роботу та інші проблеми. Щоб не залишати свою близьку людину наодинці з проблемами, найкращий вихід – приватний пансіонат, в якому кожен, хто потребує, може отримати якісний цілодобовий нагляд, обслуговування, медичну допомогу.
Варто зазначити, що послуги приватного хоспісу цілком прийнятні та доступні для кожного.

Приватний хоспіс у Дніпрі: ціни на послуги

Ціни на послуги приватного хоспісу залежать від стану людини, хронічних захворювань, терміну проживання, типу кімнати. У приватному хоспісі комфортний рівень проживання як в одномісній, так і в кімнаті на кілька постояльців. При обмеженому бюджеті оптимальний економваріант, але також є кімнати комфорт-класу та люкс.

У базовий пакет послуг входять:     повноцінне п'ятиразове харчування з урахуванням потреб людини, складання індивідуальної дієти за необхідності;
    забезпечення медичного та гігієнічного догляду;
    безпосереднє проживання у хоспісі.

При укладанні угоди розрахунок вартості перебування у хоспісі провадиться в індивідуальному порядку.

Хоспіс для тимчасового чи постійного проживання Джерело у Дніпрі

Послуги хоспісу дозволяють розмістити людей як у тимчасових умовах, і постійно.Серед постояльців люди, які бажають провести з комфортом свою старість, а також ті, кому необхідний ретельний та цілодобовий догляд (хворі, лежачі, люди, які потребують проведення реабілітації після травм та хвороб).
У хоспісі є все необхідне для якісного та комфортного проживання. Постійно проводяться різні заходи для постояльців, а захоплююче дозвілля не дозволить нудьгувати жодному пацієнтові.

 

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро