Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація хворих на депресію

Депресія не знає вікових обмежень, у групі ризику як молоді, так і люди похилого віку, але, в будь-якому випадку, це психічний розлад, який необхідно своєчасно лікувати. Згідно зі статистикою, у світі понад 300 мільйонів людей, які страждають на цей психічний розлад.

Серед найбільш виражених симптомів:     ➤➤ засмучення і млявість;
   ➤➤ втрата радості та інтересу до життя;
   ➤➤ прояв порушень сну та апетиту;
   ➤➤ порушення розумових процесів, загальмованість, знижений настрій;
   ➤➤ занижена самооцінка, самозвинувачення, похмуре бачення майбутнього, думки про самогубство.

Якщо у вас яскраво виражений один із симптомів, це перша ознака того, що вам потрібна допомога.

Кваліфікована допомога та реабілітація при депресії

Не варто думати, що такий психічний розлад, як депресія, здатний пройти сам собою. Тут необхідний кваліфікований та професійний підхід спеціаліста, і його можна отримати лише у нашому центрі.

Депресія може мати як психологічний чинник, а й соматичний, і, у разі, варто обов'язково проконсультуватися з фахівцем. Індивідуальна психотерапія разом із сучасними та перевіреними лікарськими препаратами здатна подолати тривожний стан та швидко повернути людину до соціалізованого життя.
Наші фахівці при реабілітації хворих на депресію  використовують лише сучасні (традиційні чи інноваційні) світові методики. Лікування проходить у комфортних умовах для пацієнта, якому буде забезпечено повноцінний догляд та допомогу.

При тяжкій формі депресії, звичайно ж, її необхідно лікувати тільки в умовах стаціонару, і саме звернення до нашого будинку престарілих у Дніпрі – оптимальний вихід у цьому випадку. Іноді госпіталізація рекомендована у легких і середніх випадках, наприклад, коли людина з ряду причин не здатна самостійно впоратися з напругою чи постійними стресовими ситуаціями.

Повний спектр послуг у реабілітації при депресії, комфортний стаціонар із кваліфікованим медичним персоналом та фахівцями, сучасні та зручні палати, індивідуальний підбір програми лікування дозволить швидко повернутися до колишнього життя хворим із цим психічним розладом.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро