Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Реабілітація при остеохондрозі в пансіонаті «Джерело»

Мережа пансіонатів «Джерело» є незамінним помічником при догляді за людьми похилого віку з різними фізіологічними відхиленнями.

Особлива увага приділяється комплексній реабілітаційній програмі для постояльців після перенесених захворювань, операцій та травм.

Основні засади діяльності реабілітаційного центру

Реабілітаційний центр на базі пансіонату для людей похилого віку «Джерело» надає комфортні умови та результативну реабілітаційну програму. Це комплекс заходів, що забезпечують покращення самопочуття та якості життя хворого на остеохондроз.
У своїй діяльності ми використовуємо такі методи реабілітації:     - Медичний: медикаментозна терапія, фізіотерапевтичне лікування, ЛФК, ерготерапія, курси масажу, фітотерапія, лікувальний раціон.
    - Психологічний: арт-терапія, фітотерапія, окремі види фізіолікування.
    - Трудовий: рукоділля, культурні заходи, ігри.

Тривалість реабілітації залежить від рівня розвитку патології. Залежно від стану здоров'я реабілітаційна програма підбирається індивідуально для кожного постояльця.
- Реабілітація при остеохондрозі
Реабілітаційний комплекс заходів спрямований на відновлення функціональності хребта з подальшою профілактикою поширення деструктивно-дегенеративного процесу на його здорові ділянки.

Послуги реабілітації включають:

    Контролює стан зв'язок і кісткової тканини хребетного стовпа.
    Терапевтичний комплекс. Фахівці контролюють виконання всіх лікарських призначень та рекомендацій.
    Забезпечення помірної фізичної активності, дотримання правильного сну режиму.
    Проведення всіх гігієнічних заходів за допомогою персоналу.

Кваліфікована медична допомога, професійний догляд за людьми похилого віку з остеохондрозом, у стінах нашого реабілітаційного центру, забезпечать розвиток стійкої ремісії

Турбота про наших літніх пацієнтів здійснюється цілодобово. Контролюється не лише своєчасний прийом ліків та відвідування процедур, а також їх психоемоційний стан.
Широкий спектр послуг дозволяє підібрати результативне реабілітаційне відновлення  з урахуванням анамнезу пацієнта та фінансових можливостей його представників.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро