Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Будинок для людей похилого віку / пансіонат / хоспіс у Дніпрі

Частный дом престарелых Джерело в Днепре

На старості років багато хто стикається з безпорадністю та неможливістю до повноцінного та нормального життя, а поруч може не виявитися рідних та близьких.

Занепад сил, що погіршуються з віком проблеми зі здоров'ям – це ті фактори, які ускладнюють життя літньої людини. Далеко не завжди діти, рідні чи близькі люди здатні забрати таку людину, забезпечувати цілодобовий нагляд та догляд.

Щоб не залишати його у віці наодинці, оптимальний варіант - приватний будинок для людей похилого віку, в якому кожен, хто має потребу, може отримати любов, ретельну турботу, обслуговування та медичну допомогу.

Переваги приватного будинку для людей похилого віку в Дніпрі

Кожен, хто бажає провести свій залишок життя повноцінно, зможе розраховувати на професіоналізм співробітників приватного пансіонату, адже тут:

 - цілодобовий нагляд за людьми похилого віку;

- якісне обслуговування та повноцінне харчування;

- проведення захоплюючого дозвілля для людей, різноманітні заходи;

 - кваліфікована допомога;

- комфортні умови проживання

Центр для людей похилого віку в Дніпрі – найвдаліший вибір для тих, кому потрібна постійна турбота.

Крім іншого, у приватному пансіонаті за потреби можна організувати тимчасове перебування пацієнта, і за цей час він зможе не лише відпочити та пройти профілактику хронічних захворювань, а й знайти справжніх друзів.

Повний спектр послуг з догляду за людьми похилого віку

Звертаючись за допомогою до приватного пансіонату, ви будете впевнені, що ваша близька людина в надійних руках.

Повний спектр послуг, демократичні ціни, високий професіоналізм – далеко не всі переваги, які можна отримати у нашому хоспісі.

Ціна перебування в будинку для людей похилого віку та інвалідів залежить від обраного набору послуг і також від кількості проживаючих в кімнаті. Варто врахувати, що при оплаті довгострокового перебування людини похилого віку передбачені знижки.

Приватний пансіонат "Джерело" у Дніпрі – також ідеально підходить для людей з важкими станами: лежачі хворі; тяжкі хвороби; люди, які потребують реабілітаційних послуг.

Наш будинок для пенсіонерів, інвалідів – ідеальне рішення, яке не залишить людину у віці віч-на-віч з її проблемами.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро