Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Літні люди та їхнє життя в будинку для людей похилого віку «Джерело»

У житті кожної людини приходить старіння, яке супроводжується втратою соціальних функцій, погіршенням фізіологічного та психологічного стану. Пережити всі етапи старіння, і насолоджуватися своїм віком можна в нашому будинку для людей похилого віку «Джерело».

Особливості роботи з людьми похилого віку
Однією з основних завдань нашої роботи є соціальна адаптація людей похилого віку  в пансіонаті ля престаріліх у Дніпрі «Джерело». Зважаючи на вікові зміни своїх постояльців, ми займаємося:

    розвитком особистісного потенціалу;
    задоволенням різноманітних культурно-просвітницьких потреб;
    відновленням дефіциту спілкування;
    пробудженням нових інтересів та захоплень;
    формуванням та підвищенням життєвого тонусу.

Висококваліфіковані фахівці нашого будинку для людей похилого віку допоможуть вашим близьким у найкоротші терміни гармонійно пристосуватися та адаптуватися до нових умов проживання. Це дозволяє в найкоротші терміни підвищити якість життя людей похилого віку в нових умовах.

Послуги та умови проживання літніх людей у ​​будинку для людей похилого віку
Відповідно до ліцензійних документів у геріатричному пансіонаті «Джерело» надають послуги з догляду за людьми похилого віку будь-якого віку з різними хронічними та перенесеними захворюваннями. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і вибір оптимального комплексу медичних послуг проводиться з урахуванням анамнезу постояльця.

При необхідності, для людей похилого віку, у нас можна замовити:
    послуги доглядальниці;
    реабілітаційну програму після лікування, операцій та травм;
    догляд за лежачими хворими;
    паліативну допомогу.
Ми надаємо комфортні умови проживання, збалансоване харчування, систематичний контроль за станом здоров'я та цілодобовий догляд. Укладання договору на будь-який комплекс послуг у геріатричному пансіонаті «Джерело» гарантує якісну кваліфіковану допомогу та догляд за вашими близькими літніми людьми.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро