Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Як оформити людину в будинок для людей похилого віку

Люди похилого віку вимагають особливої ​​уваги та догляду. На жаль, у метушні повсякденних турбот та ритмі життя, родичам не завжди вдається забезпечити їм відповідну опіку. У таких випадках раціональним і правильним рішенням є оформлення людини в приватний будинок для людей похилого віку «Джерело».

Державні будинки для людей похилого віку: негативні моменти оформлення.
При виборі будинку для людей похилого віку, насамперед, родичі звертають увагу на форму власності. Привабливе, на перший погляд, безкоштовне проживання в державному геріатричному пансіонаті, має безліч прихованих недоліків, які згодом завдають великого клопоту:

    Складності оформлення документів, проходження комісії та очікування її результатів.
    Нестача вільних місць. Згідно з офіційними даними, більшість державних будинків престарілих на території України переповнені.
    Некваліфікована медична допомога та догляд за пацієнтами.
Оформляючи родича в державний будинок для людей похилого віку, ви стикаєтеся з бюрократизмом. Також втрачаєте свій час, і забезпечуєте систематичні додаткові витрати за комфортне проживання, хороший догляд і лікування близької людини.

Переваги оформлення в приватний будинок для людей похилого віку «Джерело».
При необхідності оформлення до нас людей похилого віку ми намагаємося максимально полегшити цю процедуру.
Що для цього потрібно:     Мінімальний комплект документів: особисті документи, медичний висновок, страховий поліс. В окремих випадках можуть вимагати додаткову документацію.
    Згода на проживання. За відсутності бажання жити у нас, фахівці, за вашим бажанням,  виїжджають додому та проводять роботу, розповідаючи про всі переваги нашого пансіонату.
    Укладання офіційного договору. Включає інформацію про стан здоров'я пацієнта, необхідність реабілітації, кількість наданих послуг, термін перебування, та вартість проживання.
    Рекомендуємо попередньо ознайомитися з роботою пансіонату, послугами, станом палат, якістю харчування та прайсом.
Будинок для людей похилого віку «Джерело» пропонує недороге асистивне проживання. Враховуючи анамнез людини похилого віку, підбирається індивідуальна програма перебування в пансіонаті.
Керівництво пансіонату для людей похилого віку «Джерело» цінує вибір та довіру кожного свого клієнта. Ми впевнені за свою роботу! Приймемо у свою дружну сім'ю ваших близьких, оточивши їх турботою та любов'ю.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро