Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Перевезення хворих по Дніпру та області у спеціалізованих авто

Якщо хворий постійно лежить, неспроможний сам пересуватися, тоді ми можемо вам запропонувати - перевезення у спеціалізованому транспорті.
➤➤➤ Наш будинок для людей похилого віку «Джерело» пропонує транспортування лежачих пацієнтів по Дніпру та області у будь-яку пору року, доби.

Спеціалізований транспорт нашого пансіонату оснащений необхідним обладнанням та приладами. Завдяки їм наші фахівці у разі непередбаченої ситуації можуть надати пацієнтові екстрену медичну допомогу та  перевезти лежачого хворого у найкомфортніших умовах.
Крім цього,  в авто є ноші, інвалідне крісло, які дозволяють фіксувати пацієнта, якщо планується поїздка на велику відстань.

Коли потрібне перевезення лежачого пацієнта?
Перевезення лежачого пацієнта - це рішення приймають родичі хворого, або лікар. Для прийняття такого рішення потрібні вагомі підстави:     сім'я пацієнта переїжджає інше місце для постійного проживання;
    хворого необхідно доставити до медичного центру, де йому буде надано медичне лікування;
    пацієнта слід забрати з автовокзалу, аеропорту;
    хворий вирушає на реабілітацію до заміського пансіонату;
    лежачого хворого відправляють тимчасово додому;
    хворий вирушає до лікарні, оскільки в нього змінюється прописка.

Звичайна міська швидка допомогає не завжди, та  пропонує перевезення лежачих пацієнтів з певних причин, наприклад, через відсутність спеціалізованого транспорту або обладнання. Наш будинок для людей похилого віку перевозить лежачих хворих у будь-яких випадках, наприклад, додому, до лікарні або у пансіонат. Чому варто довіряти нашому пансіонаті для літніх «Джерело»?
    △ пропонуємо постояльцям найкращі умови проживання;
    △ допомагаємо пацієнтам швидше відновитись після перенесеної хвороби.
Крім того, у нас  доступні ціни на проживання, медичне обслуговування лежачих хворих.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро