Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Будинок для людей похилого віку після інсульту

Будинок для людей похилого віку після інсульту Джерелоу ДніпріУдар, апоплексія чи по-сучасному інсульт – найнебезпечніше захворювання. Мільйони людей у ​​світі щорічно страждають від інсультів, і якщо смертність досить низька за своєчасної допомоги, то кількість інвалідів – 70-80 %, причому третина з них потребуватиме згодом постійного догляду. На жаль,  людині, яка перенесла інсульт, мало допомогти спочатку, потрібна також активна реабілітація, тільки вона може допомогти не стати інвалідом на все життя. Мозок дуже пластичний, може перенаправляти сигнали, минаючи пошкоджені ділянки, ось тільки йому треба допомогти, використовуючи втрачені функції.

Простими словами, потрібно при втраті мови намагатися якнайчастіше говорити, при паралічі кінцівки намагатися рухатися і т.п. Звичайно, буде важко, а самостійно взагалі неможливо, тож стільки уваги в цивілізованих країнах приділяється розвитку реабілітаційних центрів.
Нам до країн «золотого мільярда» далеко, і центрів для реабілітації вкрай мало, а людей, які їх потребують – все більше, бо мало хто стежить за своїм здоров'ям на регулярній основі. Ось тому так потрібна і корисна послуга реабілітації безпосередньо в будинках для людей похилого віку, адже проживання в такому пансіонаті вже допомагає отримати професійний медичний догляд, а якщо ще додати реабілітацію в цих стінах, то користь величезна.

Так організовано роботу приватного будинку для людей похилого віку «Джерело», де мешканці можуть отримати повний комплекс послуг.
Будинок для людей похилого віку після інсульту – це догляд, контроль прийому лікарських препаратів, прогулянки за допомогою персоналу парком, психологічна допомога. Також у цьому пансіонаті доступна допомога реабілітологів та фізіотерапевтів.

Літня людина живе в гарному котеджі, харчується смачною та корисною їжею, робить гімнастику, за інтенсивністю якої стежить фахівець, а психологічний та фізичний тонус допомагають відновлювати працівники будинку для людей похилого віку «Джерело».

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро