Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Пансіонат для людей похилого віку: ціна послуг

У приватному пансіонаті для людей похилого віку в Дніпрі,  доступна безліч послуг, про які не факт, що знає більшість потенційних мешканців.  На жаль, спадщина минулого століття залишила не найприємнішу думку про будинки для людей похилого віку. Що говорити про доступні послуги, якщо в старих державних будинках для людей похилого віку добре, якщо була їжа прийнятного рівня, а в палатах узимку трималася плюсова температура. Зараз не сказати, що ситуація набагато краща у держустановах, зате з'явилася альтернатива – приватні пансіонати для людей похилого віку. Так, вони платні, але скільки послуг надають і наскільки зручне таке розміщення!

Якщо трохи докладніше зупинитися на послугах приватного будинку для людей похилого віку «Джерело», то список включає: проживання, багаторазове харчування, цілодобовий догляд, огляди лікарів, допомога психолога, реабілітаційні заходи, організоване дозвілля. Частина їх включена в базовий пакет, інші додаються за потребою. Важливо уточнити, що приватний пансіонат можна заселитися на нетривалий час, виключно для профілактики або лікування конкретного захворювання. Також у приватному будинку для літніх людей проводиться реабілітація, якщо вона необхідна, наприклад, після інсульту або перелому.

Таким чином, у приватному будинку для людей похилого віку ціна проживання залежить від самої мети заселення. Якщо треба відпочити від домашніх турбот і повернути тонус організму, додаткові послуги не знадобляться, вистачить базового пакету. Коли пенсіонер заселяється з тяжким діагнозом, то й перелік необхідного обслуговування буде іншим. У будь-якому випадку постоялець отримає найкращі з можливих умов для проживання та оздоровлення, так як у приватних будинках для людей похилого віку ціна відповідає якості обслуговування.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро