Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Будинок для людей похилого віку у Дніпрі: ціна та послуги

Ціна проживання в будинку для літніх людей «Джерело» Дніпро - одна з найнижчих в Україні, не кажучи вже про європейські розцінки.

Це досить важливе уточнення, оскільки хоч літні люди в Євросоюзі забезпеченіші за українців, ціни в будинках для людей похилого віку у них набагато вищі. Простий приклад: у ціну проживання в будинку для людей похилого віку «Джерело» вже входить п'ятиразове харчування, цілодобовий догляд, організоване дозвілля, допомога персоналу з прогулянками великою парковою територією. За кордоном майже все з цього списку оплачується додатково, а медичні послуги взагалі можуть не надаватися, і треба буде оплачувати роботу медсестер чи доглядальниць окремо.

Щодо додаткових послуг у пансіонаті для престаріліх «Джерело», то вони є, і багато постояльців ними користуються. Є послуга – реабілітація після травм, інсультів, переломів та ін. Ціна послуги невелика, а зручність очевидна, адже реабілітаційні заходи проводяться прямо на території пансіонату, де встановлено сучасне обладнання та працюють досвідчені реабілітологи. Також у пансіонаті працюють фізіотерапевти та психологи, тобто, можна оздоровитися фізично та психологічно. Найголовніше, що мешканці приватного будинку для людей похилого віку у Дніпрі  позбавлені побутових турбот і можуть більшу частину дня присвятити заняттям, неважливо, які вони будуть.

Іноді літні громадяни, або  їхні родичі намагаються залишити пенсіонерів удома, щоб їм і рідні стіни допомагали, і  затишно було. Це справедливо, однак крім затишку в будинку треба забезпечувати цілодобовий догляд, професійну медичну допомогу, возити людину в реабілітаційні центри, поліклініки та інше. Це в рази дорожче, ніж комплексні послуги у будинку для людей похилого віку «Джерело», ціна яких значно нижча.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро