Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Як забезпечити повноцінний догляд за літнім родичем, якщо вільного часу зовсім немає

Щаслива та сім'я, в якій є бабусі, дідусі, а також прабабусі та прадіди.  Іноді трапляється так, що літні родичі не можуть обходитися без сторонньої допомоги. В силу різних життєвих обставин, наприклад, таких як,  наявність у сім'ї маленьких дітей, які вимагають постійного догляду чи роботи, що потребує значних тимчасових витрат, іноді не вистачає часу на улюблену бабусю чи дідуся.
Через вік або наявність різноманітних захворювань літні родичі не можуть самостійно обслуговувати себе, у зв'язку з чим вимагають від вас особливої ​​уваги або значного догляду і іноді можуть стати для вас об'єктом сильних переживань і хвилювань.

Які переваги нашого будинку для людей похилого віку:

Наш приватний будинок для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі, дає вам можливість забезпечити щасливу старість для вашої близької людини. Ви завжди зможете її відвідати і будьте повністю впевнені в його безпеці, ситості та доглянутості.
Ми знаходимося у Дніпрі. Наш пансіонат для інвалідів розташований в затишному і тихому місці. У нас доступні ціни на проживання та високий рівень комфорту та безпеки.  Надаємо своїм клієнтам такі послуги:     комфортне проживання;
    повний пансіон;
    щоденне проведення гігієнічних процедур;
    кваліфікований медичний догляд;
    дієтичне повноцінне п'ятиразове харчування за індивідуальною перевагою;
    організація та проведення дозвілля літніх людей;
    повний догляд за лежачими хворими та інвалідами;
    психологічна допомога хворим на деменцію, Паркінсон, Альцгеймер;
    проведення індивідуальних реабілітаційних заходів.

Які напрями з реабілітації ми надаємо
У нашому будинку для літніх людей працюють кваліфіковані реабілітологи за такими напрямками:     відновлення після інфаркту;
    відновлення після інсульту;
    реабілітація при розсіяному склерозі;
    лікування цукрового діабету;
    після травматична реабілітація, у тому числі після перелому шийки стегна.

Вибравши наш будинок для людей похилого віку «Джерело» ви подаруєте своїм рідним не тільки комфортне проживання, а й чудовий час у колі дбайливого персоналу та однодумців.
Для отримання більш детальної інформації про ціни та умови заселення у дім престарілих -  телефонуйте нам за вказаним на нашому сайті номером телефону. Наш менеджер-консультант люб'язно надасть вам усю необхідну інформацію. Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро