Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Посттравматична реабілітація людей похилого віку

Лікування травм та переломів у людей похилого віку є складним завданням навіть для сучасної медицини. Вік накладає відбиток на стан всього організму:     виявляються хронічні захворювання;
    порушується кровообіг;
    сповільнюється метаболізм;
    зменшується кількість засвоюваних вітамінів та мінералів;
    знижується рухова активність;
    кісткові тканини стають крихкими.

Через вимивання кальцію з кісток люди похилого віку найбільш схильні до такого захворювання - як остеопороз. Саме остеопороз часто є причиною переломів та травм у похилому віці. Не тільки падіння, але невдалий поворот або навантаження на кістку можуть призвести до травмування.

Часті вікові травми:
Перелом шийки стегна - найбільш часто зустрічається травма людей похилого віку. Шийка стегна – це тонка ділянка стегнової кістки, яка стає крихкою через остеопороз та порушений кровообіг. Іноді через протипоказання пацієнту може надаватися лише консервативне лікування, без операції. Це означає, що пацієнт тривалий час перебуває без руху, а пошкоджений суглоб фіксується.

Компресійний перелом хребта може походить від незручного або різкого руху. Пацієнт може сплутати болючі відчуття із загостренням остеохондрозу, тому діагноз встановлюють за результатами рентгенологічного обстеження. Пацієнтів із цим діагнозом госпіталізують, прописують їм постільний режим із курсом масажу.

Особливості лікування та реабілітація
Незалежно чи була проведена операція, чи застосовувалося консервативне лікування, у пацієнтів похилого віку кісткова тканина рідко відновлюється повністю. Тривалий постільний режим може викликати проблеми з кишечником, тромбоз, пневмонію і навіть пригнічений психоемоційний стан. Тому для таких хворих особливо важливим є період реабілітації.

У нашому будинку для людей похилого віку у Дніпрі пацієнти отримують цілий комплекс реабілітаційних послуг:     спеціально складена індивідуальна дієта, спрямовану прискорення відновлювальних процесів;
    лікувальний масаж та фізкультура;
    прогулянки на свіжому повітрі;
    проведення дозвілля на поліпшення психоемоційного стану.

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро