Приватний дім престарілих у Дніпрі.

  Цілодобовий догляд та турбота!

📞  093 355 03 03

        з 9:00 - до 19:00

Догляд у хоспісі

Що може бути складніше і болючіше, ніж знати, що близька та рідна людина вмирає? Що до його останнього подиху залишилися лічені дні? Це знання важким тягарем лягає на плечі хворого, що втратив надію, і його близьких, які страждають від безсилля в обставинах, що склалися.
Як допомогти невиліковному хворому прожити останні дні в гідності та без болю? Часто близькі люди вмираючого і самі потребують психологічної допомоги та підтримки. І тому служить паліативна медицина.

Паліативна або підтримуюча допомога полегшує біль пацієнта, знімає симптоми. Вона забезпечує оптимальний комфорт, функціональність та допомогу, коли спеціальне лікування вже неможливе.
Для догляду за людьми, що вмирають, з давніх часів існують хоспіси. Хоспіс у нашому будинку для людей похилого віку – це не місце скорботи та страждання, це місце - підтримки, турботи, допомоги, полегшення хворобливих станів у найскладніший для людини час. Ми створили комфортні умови, забезпечили допомогу висококласних спеціалістів у останні для невиліковного хворого дні. Це не означає, що хворий потрапляє до хоспісу, щоб померти. І підопічний та його близькі можуть самі вирішити, скільки часу їм потрібно перебувати в хоспісі. Хоспіс бере на себе складне завдання по догляду за невиліковним хворим, покращує якість днів життя.

Кому ми надаємо паліативну допомогу?
У нашому будинку для людей похилого віку паліативну допомогу можуть отримати пацієнти з:     різними стадіями та формами онкозахворювань;
    незворотними наслідками перенесених хронічних захворювань, інсультів та травм, що потребують терапевтичної та симптоматичної підтримки;
    різними формами деменції.

Послуги, що надаються у хоспісі
До послуг хоспісу в нашому будинку для людей похилого віку відносяться:     зняття симптоматичного болю та його полегшення;
    догляд та гігієна;
    фізична терапія;
    психологічна та соціальна підтримка пацієнта та його близьких;
    проведення прогулянок на свіжому повітрі.

Хоспіс у нас – це місце кохання та прийняття для наших пацієнтів.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро