Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Догляд у хоспісі

Догляд у хоспісі Джерело

Що може бути складніше і болючіше, ніж знати, що близька та рідна людина вмирає?

Що до його останнього подиху залишилися лічені дні? Це знання важким тягарем лягає на плечі хворого, що втратив надію, і його близьких, які страждають від безсилля в обставинах, що склалися.
Як допомогти невиліковному хворому прожити останні дні в гідності та без болю? Часто близькі люди вмираючого і самі потребують психологічної допомоги та підтримки. І тому служить паліативна медицина.

Догляд у хоспісі Дніпро

Паліативна або підтримуюча допомога полегшує біль пацієнта, знімає симптоми. Вона забезпечує оптимальний комфорт, функціональність та допомогу, коли спеціальне лікування вже неможливе.
Для догляду за людьми, що вмирають, з давніх часів існують хоспіси. Хоспіс у нашому будинку для людей похилого віку – це не місце скорботи та страждання, це місце - підтримки, турботи, допомоги, полегшення хворобливих станів у найскладніший для людини час. Ми створили комфортні умови, забезпечили допомогу висококласних спеціалістів у останні для невиліковного хворого дні. Це не означає, що хворий потрапляє до хоспісу, щоб померти. І підопічний та його близькі можуть самі вирішити, скільки часу їм потрібно перебувати в хоспісі. Хоспіс бере на себе складне завдання по догляду за невиліковним хворим, покращує якість днів життя.

Кому ми надаємо паліативну допомогу?

У нашому будинку для людей похилого віку паліативну допомогу можуть отримати пацієнти з:
    різними стадіями та формами онкозахворювань;
    незворотними наслідками перенесених хронічних захворювань, інсультів та травм, що потребують терапевтичної та симптоматичної підтримки;
    різними формами деменції.

Послуги, що надаються у хоспісі

До послуг хоспісу в нашому будинку для людей похилого віку відносяться:     зняття симптоматичного болю та його полегшення;
    догляд та гігієна;
    фізична терапія;
    психологічна та соціальна підтримка пацієнта та його близьких;
    проведення прогулянок на свіжому повітрі.

Хоспіс у нас – це місце кохання та прийняття для наших пацієнтів.

 

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро