Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Послуги з догляду за людьми похилого віку

Кожен із нас чиясь дитина. Ми пов'язані з нашими батьками все життя. Як складно та болісно ми усвідомлюємо, що наші батьки старіють. Їм життєво потрібна наша увага, турбота. А ми хочемо, щоб вони відчували себе щасливими та коханими.
Ритм сучасного життя постійно пришвидшується. Кар'єра, особисте життя, діти і так мало часу для наших батьків. Психологічний дискомфорт та почуття провини стали нашими супутниками. Ми вмовляємо батьків переїхати до нас, щоб не розриватися між будинками, містами чи країнами. Але це не завжди робить їх і нас щасливішим. Просто і ми вже подорослішали, і вони стали старшими.

З віком настають незворотні зміни, тягар прожитих років позначається на здоров'ї. Літнім людям часто потрібен спеціальний догляд, який ми не можемо забезпечити їм удома. Часто сама думка про будинок для людей похилого віку викликає відторгнення, нам бачаться страшні картини страждаючих людей похилого віку, кинутих помирати на самоті і злиднях. Чи так це?

Послуги для літніх людей у ​​нашому будинку для людей похилого віку
Сучасний будинок для людей похилого віку - це затишне і комфортне місце, розташоване в мальовничому куточку, в якому люди похилого віку отримують весь комплекс необхідних для їхнього життя послуг:

    комфортні номери з урахуванням особливостей діагнозу;
    збалансоване та різноманітне харчування від нашого шеф – кухаря;
    контроль за прийомом антибіотиків;
    гігієнічні процедури;
    фізична активність та прогулянки на свіжому повітрі;
    спілкування з однолітками;
    психологічна допомога та підтримка.У нас працюють уважні та дбайливі професіонали, тому в нашому будинку для людей похилого віку ви можете обрати будь-які комплекси медичних та реабілітаційних послуг:     догляд за лежачими хворими;
   догляд за людьми похилого віку з обмеженими можливостями (інвалідами);
   догляд при деменції та хворобі Альцгеймера;
   догляд за онкохворими;
    послуги доглядальниці;
   послуги з реабілітації після інсульту, інфаркту;
    паліативна допомога;
    геріатричний пансіонат.

Ми подбаємо про ваших рідних, а ви подаруєте їм свою увагу та спілкування, не витрачаючи час на організацію високоякісного догляду в домашніх умовах.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро