Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Приватний дім престарілих у Дніпрі

У похилому віці складно залишатися активним та життєрадісним не лише тому, що знижуються фізичні функції та долають хвороби, але також через психологічний дискомфорт.

На жаль, дуже багато людей похилого віку втрачає інтерес до життя, виходячи на пенсію, або так трапляється, що вони вирішують трохи відпочити, проводячи дні безперервно біля телевізорів. Такий підхід є згубним для самопочуття, адже давно відомо вченим-геронтологам та медикам, що організму протягом усього життя потрібні не тільки фізичні, а й розумові навантаження.

А для людей похилого віку це питання буквально життя і смерті, бо тільки постійні заняття спортом та мозкова активність дозволяють уникнути - деменції, хвороб Паркінсона, Альцгеймера та ін.

Пенсіонери можуть заперечити, що добре радити, поки що молодий і є сили, а у віці складно в магазин сходити, а не те, що займатися собою. Це лише відмовки, і як би ми не любили і поважали своїх літніх родичів, треба їх буквально змушувати займатися собою, інакше всі кондиції швидко знизяться.

Відпочити та пройти профілактику хронічних захворювань зручно у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі «Джерело».

Гарний приклад – європейські чи азіатські пенсіонери, які у 70-80 років подорожують, причому не лежать на шезлонгах біля моря, а ходять у гори, сплавляються річками, ведуть активний спосіб життя. Нехай це і непросто, але вони залишаються при пам'яті і в хорошій фізичній формі довгий час, а багато  захворювань їх обходять.
На жаль, у нас ситуація гірша, ніж на Заході або в розвинених країнах Азії, тому нашим літнім родичам потрібна підтримка та особливі умови для профілактики та реабілітації.
Подібні умови створені у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі «Джерело». Тут можна прожити деякий час, пройшовши реабілітацію, відновивши фізичний та інтелектуальний тонус.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро