Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Пансіонат для престаріліх у Дніпрі «Джерело»

Пансіонат для престаріліх у Дніпрі «Джерело»: цілодобова підримкаУ нас, на жаль, кожна установа для людей похилого віку на особливому рахунку, навіть якщо вона приватна. Так, пенсіонерам ближче державні, а отже, нібито «безкоштовні» медичні чи профілактичні заклади, проте їх, по-перше, дуже мало, по-друге, ця безплатність «віртуальна». У кожній сім'ї можуть розповісти історію про те, скільки тисяч пішло на покупку ліків та «подарунків» при лікуванні в стаціонарі, або не дай Боже, коли треба було зробити термінову операцію.

Щодо державних будинків для людей похилого віку, їх майже немає в країні, а в тих, що є, умови, м'яко кажучи, далекі від ідеалу. Саме тому відкриття чергового приватного пансіонату у Дніпрі «Джерело» так вітається багатьма городянами.

Люди хочуть отримати комфортне місце для проживання, відпочинку, лікування, профілактики та реабілітації. Здається, все це поєднати важко і навіть неможливо, але практика приватного пансіонату «Джерело» доводить протилежне. Про це говорять відгуки мешканців. Що ж подобається літнім людям та їхнім родичам?
У пансіонаті передбачені всі послуги, яких потребують або можуть потребувати люди похилого віку, а саме:     п'ятиразове харчування;
    контроль прийому ліків;
    допомогу з пересуванням;
    профілактика захворювань;
    реабілітаційні процедури;
    допомога психолога;
    активне дозвілля та ін.

У пансіонат треба оселитися самому або за допомогою родичів, а далі турбота про людину похилого віку – відповідальність високопрофесійного персоналу. Мешканців нагодують, дадуть необхідні медпрепарати, приберуть у кімнатах та відведуть на прогулянку. Нема про що переживати, а вільний від прибирань і готовок час краще присвятити відновленню фізичної та психологічної форми.

Турбота про людей – добра справа з будь-якої точки зору, а якщо догляд виявляється для людей похилого віку, то його роль ще важливіша і благородніша. Однак одних ідеалів мало для професійних медсестер, нянечок та доглядальниць, адже у них теж є сім'ї. Так і виходить, що найкращі умови для піклування про людей похилого віку створені в приватних пансіонатах. Один із таких – приватний будинок для літніх людей у ​​Дніпрі.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро