Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Дім престарілих Дніпро

Дім престарілих Джерело у ДніпріТурбота про людей – добра справа з будь-якої точки зору, а якщо догляд за людьми похилого віку, то його роль ще важливіша і благородніша. Однак одних ідеалів мало для професійних медсестер, нянечок та доглядальниць, адже у них теж є сім'ї. Так і виходить, що найкращі умови для піклування про людей похилого віку створені в приватних пансіонатах. Один із таких – приватний будинок для людей похилого віку «Джерело» у Дніпрі.

У чому різниця і чому не розглядати державні установи для розміщення своїх літніх родичів?

Причина є – вона банальна, але так само актуальна – це недостатнє фінансування. Навіть якщо в державному будинку для літніх людей працюють фанати своєї справи, вони не здатні замінити систему, яка не забезпечує правильним харчуванням, розвиненою інфраструктурою, реабілітаційним обладнанням та ін. Відмінності у забезпеченні постояльців можна розглянути на прикладі одного з найкращих пансіонатів Дніпра – «Джерело».

Мешканці пансіонату отримують безперервний догляд досвідчених співробітників. Пансіонат для інвалідів Джерело у Дніпрі

Персонал також допомагає з прийманням ліків та прогулянками, з няньками можна поговорити, якщо є таке бажання. Годують п'ять разів на день, і хоч їжа неймовірно смачна, вона до того ж рекомендована геронтологами та корисна для продовження життя, підвищення її якості. Духовна їжа також призначена для постояльців пансіонату «Джерело» у Дніпрі, і це організоване персоналом дозвілля, настільні ігри, спілкування з іншими мешканцями, психологами та персоналом.
Окрема та вкрай важлива перевага будинку престариліх «Джерело» у Дніпрі – можливість проведення реабілітаційних заходів. Мешканцям пансіонату не потрібно кудись їхати додатково, якщо потрібна реабілітація після інсультів або переломів – всі процедури проводяться на території пансіонату.

Пансіонат для літніх Джерело, розташований у Дніпрі, визнаний одним із найкращих серед подібних до нього установ.

    ✓ високий рівень комфорту;
    ✓ багатоваріантність типів кімнат;
    ✓сучасне обладнання;
    ✓ висококваліфіковані спеціалісти;
    ✓ медичний догляд за літніми людьми;
    ✓ підбір харчування на основі індивідуальних особливостей;
    ✓ проведення різноманітних заходів;
    ✓ можливість проведення часу за улюбленими справами.
    ✓ низькі ціни.

Відпочити та пройти профілактику хронічних захворювань зручно у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі.
Вартість розраховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується багато факторів.
Зверніться до менеджера пансіонату «Джерело», щоб дізнатися деталі або заповніть форму зворотнього зв'язку, і ми самі Вам передзвонимо

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро