Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Доглядальниця чи будинок для людей похилого віку?

Послуги доглядальниці у ДніпріНа схилі років людина іноді втрачає здатність доглядати себе. Багато хто з працею виконує те, що раніше здавалося легким і не вимагало величезних зусиль:     особиста гігієна;
    прибирання будинку;
    приготування їжі.

Така несамостійність потребує постійного контролю, присутності людини, яка допоможе зробити все необхідне. Є два популярні варіанти рішень в такому випадку: доглядальниця і будинок для людей похилого віку. Але що краще? Спробуймо розібратися.

Особливості звернення до доглядальниці

Вибір, найняти доглядальницю або звернутися в центр для людей похилого віку, непростий. Тут треба виходити від рівня складності ситуації. Але все поряд.
Послуги доглядальниці вважаються одними з найдорожчих у країні. Тому дозволити найняти її для своєї матері або батька у віці може далеко не кожен. Зрозуміло, висококваліфікована доглядальниця зможе дати вашій рідній людині все необхідне: догляд, своєчасну медичну допомогу, потрібне спілкування. Але є й недоліки:    - недостатня кількість часу та сил на повноцінний догляд;
   - неможливість проконтролювати роботу доглядальниці;
   - складнощі, пов'язані зі створенням комфортних умов для проживання літньої людини спільно з доглядальницею;
   - рівень надання медичної допомоги.

Медичний догляд за людьми похилого віку дуже важливий. Тому більшість шукають доглядальницю з відповідною освітою. Вони хочуть бути впевненими, що за необхідності вона зможе зробити укол, виміряти тиск, надати першу допомогу. Але знайти справді хороших доглядальниць непросто.

Плюси звернення до будинку престаріліх:

Будінок для людей похилого віку «Джерело», що в Дніпрі, може похвалитися наявністю всіх необхідних умов для якісного догляду за літніми людьми. У закладі тепло, затишно, комфортно. Тут кожна людина знайде собі заняття до душі.

Пансіонат для літніх Джерело, розташований у Дніпрі, визнаний одним із найкращих серед подібних до нього установ.

    ✓ високий рівень комфорту;
    ✓ багатоваріантність типів кімнат;
    ✓сучасне обладнання;
    ✓ висококваліфіковані спеціалісти;
    ✓ медичний догляд за літніми людьми;
    ✓ підбір харчування на основі індивідуальних особливостей;
    ✓ проведення різноманітних заходів;
    ✓ можливість проведення часу за улюбленими справами.
    ✓ низькі ціни.

Відпочити та пройти профілактику хронічних захворювань зручно у приватному будинку для літніх людей у ​​Дніпрі.
Вартість розраховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується багато факторів.
Зверніться до менеджера пансіонату «Джерело», щоб дізнатися деталі або заповніть форму зворотнього зв'язку, і ми самі Вам передзвонимо

Пансіонат облаштований сучасною технікою, обладнанням, що лише збільшує рівень комфорту. У закладі працюють медсестри, доглядальниці, висококваліфіковані спеціалісти. Вони зможуть надати необхідну медичну допомогу.

 

Велика увага приділяється питанню харчування. Кожен постоялець при оформленні відвідує дієтолога, який є оптимальним меню для нього.
Будинок інвалідів у Дніпрі надає також можливість вільного спілкування з іншими мешканцями, цікавого проведення часу. Вибирайте самі.

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро