Приватний дім престарілих у Дніпрі

  Цілодобовий догляд та турбота!

Перевезення лежачих хворих у Дніпрі

Перевозка лежачих больных в ДнепреСтворення максимального комфорту підопічних у будь-яких обставинах – обов'язкова умова всіх напрямків роботи нашого геронтологічного центру. Фахівці пансіонату «Джерело» запропонують найкраще рішення навіть у найскладніших ситуаціях. Наприклад, організують медичне перевезення людей, прикутих до ліжка.

Транспортування лежачих хворих – завдання для професіоналів

Доставка спеціальним автомобілем у супроводі досвідченого медичного персоналу – єдина можливість позбавити змучених хворобою пацієнтів додаткових страждань. Організація таких заходів передбачає врахування всіх деталей:

  1. Сучасний медичний спецтранспорт характеризується високою маневреністю, надійністю, бездоганними ходовими якостями. М'яка підвіска гарантує відсутність трясіння навіть під час їзди ґрунтовою дорогою.
  2. Салон оснащений високотехнологічним обладнанням, що включає системи моніторингу стану пасажира, все необхідне екстреного надання медичної допомоги. Встановлено крісла для супроводжуючих (лікарів, близьких людей, обслуговуючого персоналу).
  3. Є різні пристосування для транспортування, що забезпечують найбільш комфортне розміщення лежачого хворого: ноші-каталка (можна надійно зафіксувати та змінювати положення тіла), ноші-гамаки, інвалідні коляски, жорсткі ноші.
  4. Склад персоналу, що супроводжує, залежить від діагнозу пасажира. Якщо необхідно, є лікар вузької спеціалізації (наприклад, травматолог, кардіолог, нейрохірург).

Послуга, яка гарантує безпеку та комфорт, актуальна для людей, знерухомлених з різних причин: інвалідність, тяжка хвороба, травми, похилого віку, післяопераційний стан, патологія опорно-рухового апарату.

Як організувати комфортне перевезення лежачих хворих у Дніпрі?

Бережне транспортування пацієнтів, позбавлених можливості пересуватися – частина щоденної роботи працівників пансіонату «Джерело». Ми робимо це з любов'ю та турботою, забезпечуємо якісне індивідуальне обслуговування. Підготовка та проведення заходу займають мінімум часу. Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті, і протягом кількох хвилин усі організаційні питання будуть вирішені, перевезення відбудеться у зручний для вас час. В екстреній ситуації ми відреагуємо миттєво.

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів Джерело у Дніпрі

 

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі. Наш пансіонат відрізняється невисокими цінами та пропонує повний комплекс послуг з догляду за пенсіонерами.

 

Розробка сайту Wediz.com

 

✔️ Контакти:

 

093 355 03 03

073 355 03 03

з 9:00 - до 19:00

Україна. Дніпро